Shot Show - Las Vegas 9. - 12. 2. 2006

Na letošní největší světové výstavě sportovních a loveckých zbraní v Las Vegas v USA, který proběhl v termínu 9. - 12. února 2006,  měla firma ALFA - PROJ spol. s r.o. společný stánek s firmou GunX, LLC. z USA.  Firma GunX, LLC je největším distributorem výrobků firmy ALFA - PROJ na americkým trhu. Na veletrhu proběhla řada obchodních jednání. Celkové výsledky účasti na letošní Shot Show hodnotí vedení společnosti ALFA - PROJ spol. s r. o. jako velmi nadějné.

 

Foto č. 1 - obchodní ředitel firmy ALFA - PROJ spol. s r.o. pan Jaroslav Výborný s majitelem firmy GunX, LLC panem Cernuchem.

Foto č. 2 - pan Výborný při jednání s jedním z nejlepších dealerů v USA panem Plesingerem.

Foto č. 3 - pan Cernuch s největším prodejcem výrobků firmy ALFA - PROJ v USA panem Cohenem z Texasu.

veletrh IWA 2006 veletrh IWA 2006 veletrh IWA 2006

Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více