Shot Show - Las Vegas 28.1. - 1.2.2005

Společnost ALFA - PROJ spol. s r.o. se ve spolupráci s partnerskou německou firmou LEADER TRADING zúčastnila největší světové výstavy sportovních a loveckých zbraní Shot Show v Las Vegas v USA ve dnech 28.1. - 1.2.2005. V německé státní expozici mohli návštěvníci shlédnout kolekci výrobků firmy ALFA - PROJ spol. s r.o.
V průběhu výstavy se uskutečnila jednání se zákazníky z USA a Latinské Ameriky, kteří projevili zájem o české výrobky. Na přiložených snímcích můžete spatřit výstavní pavilony a okamžik poté, co se obchodní ředitel firmy ALFA - PROJ spol. s r.o. dohodl na obchodní spolupráci se svým novým partnerem z USA.

novinky/Vegas-Convention-center novinky/Alfa-07

Akce
!! 18. - 19.11.2021 prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku bude naše podniková prodejna ve dnech 18. - 19.11.2021 uzavřena. Budeme se na Vás opět těšit od pondělí 22.11.2021.…

více DOVOLENÁ

Ve dnech 2.8. - 13.8.2021 je prodejna ALFAPROJ zavřena.

více Znovuotevření prodejny zbraní

od 10. května se vracíme k běžné otevírací době prodejny zbraní

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více