IWA 2015 - Norimberk 6. - 9. 3. 2015

Veletrh IWA 2015 se konal tradičně v Norimberku. V tomto roce v termínu od 6. 3. do 9. 3. 2015. Opět jsme se snažili předvést to nejlepší z našeho výrobního programu. Na našem stánku proběhla řada plodných setkání, jak s našimi dodavateli, tak i odběrateli, se všemi našimi fanoušky, fanoušky zbraní produkce Alfa Proj. Kdo to náhodou neví, tak vyrábíme revolvery, pistole a pouta a to již od roku 1993, přičemž navazujeme na tradici zbrojní výroby v Brně, ale to už snad není ani potřeba představovat, určitě ne na veletrhu, kam tradičně jezdí "znalci" z branže. Rádi jsme se s Vámi všemi setkali na našem stánku č. 516, v hale č. 2. Bylo nám opravdu potěšením předvést Vám naše novinky a výrobky a děkujeme všem za zájem. Věříme, že Vás návštěva našeho stánku přesvědčila, že stále pracujeme na kvalitě výroby a vývoji našich zbraní a že byla podnětem pro prohloubení spolupráce a užívání našich zbraní.

IWA 2015Zbraně Alfa Proj na veletrhu IWA 2015

Image Alfa proj na IWA 2015Alfa proj na IWA 2015

Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více