IWA 2011 - Norimberk 11. - 14. 3. 2011

Ohlédnutí za účastí firmy  ALFA-PROJ , spol. s r.o. na  výstavě IWA & Outdoor Classic 2011
V termínu od 11.3 do 14.3. 2011 se v německém Norimberku uskutečnil již 38. ročník největší mezinárodní výstavy zbraní a střeliva v Evropě - IWA & Outdoor Classic. Firma ALFA-PROJ,  spol. s r. o. se této výstavy zúčastnila již po šestnácté. Návštěvníkům naší expozice se naskytla možnost podrobně se seznámit s kompletním sortimentem firmy. Velký zájem návštěvníci projevili zejména o revolvery ALFA PARA 9 mm Luger s klasickým provedením délky válce, nebo se zkrácenou verzí délky válce. Na letošní ročník zavítalo více jak 30.000 odborných návštěvníků a představilo se 1.166  vystavovatelů z více než 100 zemí světa. Společnost ALFA-PROJ spol. s r.o. vedla mnoho jednání nejenom se stávajícími zákazníky, ale i s novými potencionálními odběrateli. Podařilo se nám uzavřít několik významných kontraktů na dodávky zbraní a pout. Letošní ročník hodnotí vedení firmy ALFA-PROJ, spol. s r.o. jako velice úspěšný.


Zbrane Alfa Proj na veletrhu IWA 2011Zbrane Alfa Proj na veletrhu IWA 2011 1Zbrane Alfa Proj na veletrhu IWA 2011 2Zbrane Alfa Proj na veletrhu IWA 2011 3Zbrane Alfa Proj na veletrhu IWA 20011 4
Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více