IWA 2004 - Norimberk 12. - 15. 3. 2004

IWA 2004 - Norimberg 12. - 15. 3. 2004


Jako každoročně i letos už po osmé se naše společnost zúčastnila veletrhu IWA 2004 v Norimberku
31. mezinárodního odborného veletrhu pro lovecké a sportovní zbraně, outdoor a příslušenství. V rámci výroby a prodeje ručních zbraní se jedná o nejdůležitější veletrh v rámci Evropy.

Na výstavě se prezentovala společnost ALFA - PROJ spol. s r. o. nejen novým stánkem, ale přirozeně i novinkami v oblasti produktů. Největším hitem v sortimentu byly pistole a puška CO2, uvedené do prodeje u příležitosti zahájení veletrhu.

Jedná se o moderně koncipované zbraně CO2, které jsou nejen svou cenou, ale především konstrukcí určené zvláště pro mladé adepty sportovní střelby. Univerzálně stavitelná spoušť a střenka se stavitelnou oporou zajišťují dosažení vysokých výkonů při střelbě. Konstrukce mířidel a mušky dovolí zvolit každému střelci optimální konfiguraci pro nejvyšší přesnost střelby.

Tyto zbraně se vyrábí ve třech variantách: Pistole ALFA Sport, ALFA Classic a Puška ALFA CO2.
Na stánku proběhla celá řada jednání se zahraničními partnery, jak s novými, tak s dlouholetými.

Atmosféru z veletrhu Vám přiblíží následující snímky.


Zvětšit Zvětšit Zvětšit
 
Zvětšit Zvětšit Zvětšit


Zpět na seznam všech veletrhů

Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více