Nákupní košík

Profil firmy ALFAPROJ s.r.o.

Tradiční český výrobce zbraní. ALFAPROJ s.r.o. byla založena v roce 1993 jako česká společnost s ručením omezeným. Předmět činnosti firmy zahrnuje výrobní i obchodní činnost a firma zaměstnává v oblasti výroby 50 zaměstnanců z celkového počtu 70.


Od počátku své existence se zabývá výrobou krátkých ručních zbraní. Sortiment krátkých zbraní zahrnuje jak signální revolvery a revolvery s nízkou úsťovou energií střely, tak i ostré revolvery v rážích .22 LR až .357 Magnum. Od r. 2002 začala firma vyrábět pistole Combat a Defender v rážích 9 mm až .45 ACP. V r. 2004 firma ALFAPROJ s.r.o. rozšířila svoji výrobní činnost do oblasti vzduchových zbraní. V současné době se jedná o vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu.

Roční kapacita firmy je 20 000 zbraní. Firma ALFAPROJ s.r.o. je v současné době druhý největší výrobce krátkých zbraní v České republice.

Současně s tím firma vyrábí pouta v různých provedeních (policejní a vojenská pouta). Kapacita výroby pout je 20 000 pout ročně.

Zbraně jsou vyváženy do celého světa pod označením ALFA. Od počátku své existence firma ALFAPROJ s.r.o. navázala na tradici výroby zbraní, která má v České republice a především v Brně tradici již od období před 1. světovou válkou.

Současně s prodejem vlastních výrobků firma provozuje maloobchodní i velkoobchodní činnost celého sortimentu zbraní a střeliva. Mimo to se pravidelně účastní tendrů na mezinárodních trzích. V uplynulých letech se firma ALFAPROJ s.r.o. úspěšně zúčastnila řady tendrů, na základě kterých vybavila národní policie některých států svými výrobky.

V roce 2002 byla firma certifikována dle normy ISO 9001 : 2000.

ALFAPROJ s.r.o. chce i nadále udržovat a rozvíjet tradici výroby zbraní v Brně, které je synonymem pro kvalitní zbrojní výrobu již od první poloviny 20. století.

Akce
Uzavření prodejny v pátek 29. září 2023

Z důvodu nadcházejícího státního svátku zavřeno.

více Dovolená v ALFAPROJ prodejně zbraní

Pozor na otevírací dobu!

více NORINCO M1911 A1 „2023"

aneb NORINCO JE ZPĚT A V NOVÉM!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více