Nákupní košík

Prodej UMAREX

V roce 1993 jsme navázali úzkou výrobní a obchodní spolupráci s jedním z největších světových výrobců signálních a vzduchových zbraní na světě - německou firmou UMAREX a stali jsme se výhradním zastoupením této firmy na českém trhu. Nabízíme širokou škálu perfektních replik legendárních pistolí a revolverů věhlasných značek WALTHER, COLT, BROWNING, RECK, Smith & Wesson, BERETTA ve velmi vysoké kvalitě. V současné době patří společnost ALFAPROJ k významným prodejcům této značky v České republice.

Signální provedení tzv. plynovky je určeno zejména pro rekreační, sportovní a sběratelské využití a v neposlední řadě i pro sebeobranu (např. startovací zbraně pro sport, signální zbraně pro horolezce, plachtaře, pro vystřelování světelných raket průměru 15 mm na Silvestra apod.). Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových nábojů či silnějších pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Vzduchové zbraně jsou určeny zejména pro aktivní volnou zábavu. Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře.Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky. Střela má úsťovou rychlost cca 130 m/sec.. Při pokojové teplotě a odpovídajících krátkých přestávkách mezi jednotlivými střelami je možno vystřelit s jednou bombičkou cca 60 diabolek ráže 4,5 mm. Tyto vzduchové pistole a revolvery jsou určeny zejména pro přesnou sportovní střelbu, rekreační střelbu na vzdálenost do 10 metrů. Firma UMAREX používá ve svých zbraních válcové zásobníky, které lze snadno vyměnit, což umožňuje velmi rychlý způsob nabíjení zbraně. Jako střelivo jsou používané klasické diabolky, resp. u modelu Walther PPK/S speciální ocelové broky BB.

Ke všem signálním a vzduchovým zbraním z produkce firmy UMAREX nabízíme i velmi bohaté příslušenství, ať již se jedná o pyrotechnických výrobků, optické zaměřovače, náhradní zásobníky, různé druhy střenek, opasková a podpažní pouzdra, střelecké stojany apod. a samozřejmě různé druhy střeliva.

Zboží UMAREX si můžete prohlédnout zde: v katalogu a můžete si ho přímo objednat v tomto internetovém obchodu se slevou - i na dobírku!

Odběr případně předvedení je samozřejmě možné i na maloobchodní prodejně.

Všechny výrobky firmy UMAREX jsou volně prodejné občanům starším 18 let.

Další informace a objednávky:

Velkoobchod:
ALFAPROJ s.r.o.

Zábrdovická 801/11
615 00 Brno

kontaktní osoba: Ing. Luděk Ševčík   

tel.: +420 519 790 916

tel.: +420 519 790 918 
e-mail: prodej@alfaproj.cz

Maloobchod:
ALFAPROJ
prodejna zbraní
Šumavská 416/15
602 00 Brno

vedoucí prodejny: Jaroslav Pekařík

tel. : +420 519 790 997
e-mail: prodejna@alfaproj.cz
Otevřeno: po-pá 9-12, 13-16,30 hod.
Akce
17.05.2023 prodejna uzavřena

Z technických důvodů zavřeno

více 16.-17.03.2023 prodejna uzavřena

Máme volno!

více PF 2023

Veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2023!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více