Nákupní košík

Internetový prodej

ALFA - PROJ spol. s r.o. otevřela svůj internetový obchod již v roce 2005. Máme proto bohaté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků. Od r. 2006 dodáváme mimo Českou republiku běžně i zákazníkům na Slovensko. 

Nejen že pokračuje v tradici coby tradiční český výrobce zbraní, ale věnuje se i formám modernizace ve výrobě i prodeji a snaží se udávat dění kolem zbraní tón. ALFA - PROJ spol. s r.o. patří k největším v prodeji army sortimentu na internetu. Užijte si pohodlný nákup na internetu. Vše od výrobce a od zkušeného online prodejce-zbraní-a-střeliva. Internetový obchod: zbraně, střelivo, náboje, příslušenství, pouta. Prodáváme zbraně na zbrojní průkaz, volně prodejné zbraně.

 

Na stránkách www.alfa-proj.cz nabízíme celý svůj sortiment: revolvery, revolvery HOLEK, revolvery ALFA, pistole, karabiny, plynovky, CO2, vzduchovky, flobertky, pouta, policejní pouta, vojenská pouta. Výrazné slevy a akce na střelivo, zbraně, náboje, příslušenství - střenky, pažby, předpažbí, pouzdra na zbraně a ost. sortiment. Signální zbraně, vzduchové zbraně Umarex, neboť Alfa Proj byla velmi dlouho výhradním zastoupením Umarex.

 

Slevy a akce na naší online prodejně zbraní zahrnují v akcích i sortiment firemní prodejny včetně: krátké zbraně mj. Glock, CZ, Umarex, Walther, dlouhé zbraně např. Remington, Benelli atd., plynové signální zbraně, zbraně pro sběratelské účely, zbraně pro sportovní vyžití, zbraně pro sebeobranu, repliky zbraní, legendární pistole, legendární revolvery, sběratelské zbraně, startovací zbraně pro sport, signální zbraně pro horolezce, zbraně pro vystřelování světelných raket, malorážky, brokovnice, kozlice, kulovnice, kulobroky, lovecké zbraně, plynové náboje, pepřové náboje, poplašné náboje, signální světlice, zbraně pro výcvik, sport, sebeobranu, army, military, militárie, terče, pušky, střelivo, broky,  lovecké náboje, zásobníky, pažby, předpažbí, střenky, pouzdra na zbraně, pouta na ruce, pouta na nohy, puškohledy, zaměřovače, trezory atd. 

Odborné poradenství. Garance servisu. Doprava zdarma po celé ČR.

Shooting-online-nakupování - jeho jednoduchost Vám přiblíží Vaše hobby. 

 

Naše výrobky můžete žádat i v síti našich obchodních partnerů.

 

Akce
Uzavření prodejny v pátek 29. září 2023

Z důvodu nadcházejícího státního svátku zavřeno.

více Dovolená v ALFAPROJ prodejně zbraní

Pozor na otevírací dobu!

více NORINCO M1911 A1 „2023"

aneb NORINCO JE ZPĚT A V NOVÉM!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více