Nákupní košík

Historie ALFAPROJ

PROFIL FIRMY ALFAPROJ s.r.o.


ALFAPROJ s.r.o. byla založena v roce 1993 jako česká společnost s ručením omezeným. Předmět činnosti firmy zahrnuje výrobní i obchodní činnost a firma zaměstnává v oblasti výroby 50 zaměstnanců z celkového počtu 70.

Od počátku své existence se zabývá výrobou krátkých ručních zbraní. Prvním výrobkem byl signální revolver, který byl již zpočátku výroby úspěšně exportován, krátce poté vznikla zinková modelová řada revolverů v rážích od .22 LR po .38 Special. Dalším kvalitativním krokem bylo zavedení modelové řady ALFA STEEL, která přinesla první firemní revolver v ráži .357 Magnum. Od r. 2002 začala firma vyrábět pistole Combat a Defender v rážích 9mm až .45ACP. V roce 2004 firma ALFAPROJ s.r.o. rozšířila svoji výrobní činnost do oblasti vzduchových zbraní. V současné době se jedná o vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu.

Roční kapacita firmy je 15 000 zbraní. Firma ALFAPROJ s.r.o. je v současné době druhý největší výrobce krátkých zbraní v České republice.

Současně s tím firma vyrábí pouta v různých provedeních (policejní a vojenská pouta). Kapacita výroby pout je 20 000 pout ročně.

Zbraně jsou vyváženy do celého světa pod označením ALFA. Od počátku své existence firma ALFAPROJ s.r.o. navázala na tradici výroby zbraní, které mají v České republice a především v Brně tradici již od období před 1. světovou válkou.

Současně s prodejem vlastních výrobků firma provozuje maloobchodní i velkoobchodní činnost celého sortimentu zbraní a střeliva. Mimo to se pravidelně účastní tendrů na mezinárodních trzích. V uplynulých letech se firma ALFAPROJ s.r.o. úspěšně zúčastnila řady tendrů, na základě kterých vybavila národní policie některých států svými výrobky.

V roce 2002 byla firma certifikována dle normy ISO 9001 : 2000.

ALFAPROJ s.r.o. otevřela v roce 2005 svůj internetový obchod. Stala se předním prodejcem zbraní a střeliva online. Na svém internetovém obchodě na stránkách www.alfa-proj.cz prodává celý svůj výrobní sortiment např.:  zbraně na zbrojní průkaz, zbraně volně prodejné: pistole, revolvery, flobertky, plynovky, vzduchovky, karabiny, CO2, pažby, předpažbí, střenky, pouta, náboje, střelivo, příslušenství atd. , ale nabízí i sortiment své maloobchodní prodejny zbraní a střeliva, kde doplňuje prodej o atraktivní položky: lovecké zbraně, kulovnice, brokovnice, kozlice, malorážky, puškohledy, lovecké střelivo, náboje, nože, zaměřovače, trezory atd. Nabízí i sortiment Umarex, protože byla celkem 13 let výhradním zastoupením této renomované značky pro ČR, která nabízí: repliky zbraní, sběratelské zbraně, legendární zbraně, zbraně pro sport. ALFAPROJ s.r.o. přibližuje osobní ochranu zákazníkům, kteří preferují pohodlí nakupování na internetu. K svému prodeji poskytuje poradenství, a garantuje i servis.

ALFAPROJ s.r.o. chce i nadále udržovat a rozvíjet tradici výroby zbraní v Brně, které je synonymem pro kvalitní zbrojní výrobu již od první poloviny 20. století.

Akce
17.05.2023 prodejna uzavřena

Z technických důvodů zavřeno

více 16.-17.03.2023 prodejna uzavřena

Máme volno!

více PF 2023

Veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2023!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více