Nákupní košík

Krátké

Krátké - Armi Chiappa Kentucky

Model: Armi Chiappa Kentucky
Obj.číslo: MO_0081
Ráže: 45
Kapacita: 1
Výrobce: Armi Sport - Armi Chiappa
Popis: Velmi zdařilá a výborně dílensky zpracovaná replika tzv. kentuckého typu křesadlové pistole, používané zejména trappery, v první fázi dobývání Divokého západu. Tato replika od Armi Sport bývá hodnocena jako nejlepší na trhu, po stránce ztvárnění elegance historického designu. Svou kvalitou jistě splní nároky většiny sportovních střelců-předovkářů.
Krátké - Armi Chiappa Kentucky
ukaž foto
Pro aktuální cenu a dostupnost zboží nás kontaktujte na e-mailu prodejna@alfa-proj.cz nebo telefonicky na tel.č.: 541 21 57 09. Rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více