Nákupní košík

Prodejní akce

26.02.2019

Světově nejúspěšnější samonabíjecí malorážková pistole „služebního typu“

Všichni střelci určitě znají samonabíjecí pistole Beretta ráže .22 Long Rifle, jejichž úspěšné tažení celým světem začalo slavným modelem Beretta 70 a 71. Ne náhodou si Beretty 71 jako malou obrannou a případně i diskrétně „likvidační“ zbraň vybral také izraelský MOSSAD a další bezpečnostní složky „hvězdy Davidovy“.

 

Nejmodernějším nástupcem modelu 70/71 je dnes model 87 Cheetah, o kterém se říká, že je na dnešním trhu tím nejlepším co lze koupit v malorážkové pistoli, která má ovládací prvky shodné a ergonomii podobnou velkorážovým pistolím služebního typu. A hlavně, má jejich pohotovost k výstřelu, bezpečnost a spolehlivost. Otevřený design závěru (open slide design) kdy není výhozní prostor nábojnic omezen pouze na výhozní okénko, ale má otevřený celý „horizont“, učinil malorážkové pistole Beretta bezkonkurenčně spolehlivými. Proto lze pistole Beretta 87 Cheetah často vidět i v akčních filmech v rukou „profíků“, velmi často osazené i tlumičem hluku výstřelu. To vše ve spojení s vysokou kvalitou zpracování firmy Beretta, dělá z pistole 87 Cheetah tu nejžádanější malorážkovou „služebku“ pro náročné.

 

My nyní můžeme pistole Beretta 87 Cheetah ráže .22 Long Rifle nabídnout v omezeném množství, nepoužité, včetně 5 kusů originálních zásobníků a náhradních dřevěných střenek, jen za 17.000 Kč vč. DPH/ks. (běžná cena takového kompletu je 23.000 Kč).

 

Nákupní povolení je na pistoli samonabíjecí.

 

Rádi poradíme a těšíme se na vaše dotazy.

Team firemní prodejny ALFA-PROJ.

 

DSCN0821_360x480

 

DSCN0822_640x480
Zpět na seznam všech akcí


Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více