Nákupní košík

Prodejní akce

16.01.2019

PRVNÍ NOVOROČNÍ NOVINKY NA NAŠÍ PRODEJNĚ

NOVINKY 15012019_640x480

 

V tomto zimním měsíci určitě zahřejí opravdu žhavé a velmi očekávané novinky od dvou super značek!

 

Samonabíjecí karabina SIG MPX ráže 9 mm Luger

 

Po jen velmi epizodním uvedení pár kousků na náš trh minulý rok, konečně přišlo větší množství těchto

zbraní a snad se konečně dostane na všechny zájemce. Ve všech samonabíjecích karabinách ráže 9 mm Luger je tato na trhu něčím zcela výjimečná – má totiž plně uzamčený rotační závěr řízený odběrem plynů na píst, díky čemuž je závěr výrazně lehčí než závěry dynamické a tím se zbraň výrazně lépe chová při střelbě. Chování je dokonce ještě lepší než u proslavené HK MP5 se závěrem jen brzděným válečky. K tomu všemu dokonalá ergonomie platformy AR-15 a TOP kvalita výroby firmy SIG. Bezkonkurenční samonabíjecí „puška devítka“.

Pozor, zde se prosím vyřizuje povolení na pistoli samonabíjecí, i když se pohledově jedná o karabinu.

Délka hlavně je sice 8“, ale velmi zdařilá a tuhá ramenní opěrka této zbraně je celá snadno odnímatelná a zbraň přichází z USA jako pistole samonabíjecí.

 

Pistole GLOCK 43X a GLOCK 48

 

Světový leader služebních samonabíjecích pistolí přidává do svého portfolia dva modely, po kterých

zatoužilo mnoho uživatelů, kteří poznali subkompaktní bestseller GLOCK 43: co takhle udělat tuto lehkou, plochou a úžasně ovladatelnou pistoli ráže 9 mm Luger, ještě ovladatelnější a s vyšší kapacitou zásobníku?

Rukojeť pistole GLOCK 43 byla tedy prodloužena pro všechny tři prsty, současně se zvětšila kapacita jednořadého zásobníku na 10 nábojů a vznikl model GLOCK 43X. A kdo chtěl k prodloužené rukojeti prodloužit ještě i závěr s hlavní na balistický výkon pistole velikosti kompakt, tak pro toho je zde nový GLOCK 48. Čili velikost kompakt závěrem i rukojetí, ale plochý a lehký „jednořaďák“ – to je GLOCK 48. U pistole GLOCK 43X zůstává původní délka závěru pistole GLOCK 43 a je prodloužena pouze rukojeť. Pozor, zásobníky pistolí GLOCK 48 + GLOCK 43X a GLOCK 43 nejsou zaměnitelné. Povolení se vyřizuje jako obvykle na pistoli samonabíjecí.

 

Toto zboží najdete v naší firemní prodejně a se vším Vám rádi odborně poradíme.

 

 

 

 
Zpět na seznam všech akcí


Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více