LOVECKÉ A SPORTOVNÍ ZBRANĚ - Praha 14. - 17. 10. 2004

Již tradičně jsme se zúčastnili firemní expozicí na veletrhu LOVECKÉ A SPORTOVNÍ ZBRANĚ v Průmyslovém paláci v Praze - pravé křídlo - stánek č. 16 v termínu od 14. - 17. 10. 2004.

Na veletrhu jsme představili tuzemským zákazníkům poprvé novinky letošní produkce, se kterými se mohli prozatím seznámit pouze návštěvníci veletrhu IWA v Norimberku. Mimo revolverové pušky neboli karabiny ALFA Hunter to byly především 2 nové modely sportovních vzduchových pistolí na CO2 ideálních zejména pro začínající střelce. Pistole ALFA SPORT a ALFA Classic - to je moderní design, jednoduchá obsluha, vysoká přesnost střelby a nejlepší kvalita za rozumnou cenu. Zbraně nabízíme v různých barevných provedeních. Více o uvedených novinkách, a nejen o nich, se dozvíte na našich webových stránkách, nebo si je můžete prohlédnout na naší firemní značkové prodejně. Atmosféru z úspěšného veletrhu Vám přiblíží přiložené fotografie.


Zvětšit Zvětšit Zvětšit
 
Zvětšit Zvětšit Zvětšit


Zpět na seznam všech veletrhů

Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více