IWA 2015 - Norimberk 6. - 9. 3. 2015

Veletrh IWA 2015 se konal tradičně v Norimberku. V tomto roce v termínu od 6. 3. do 9. 3. 2015. Opět jsme se snažili předvést to nejlepší z našeho výrobního programu. Na našem stánku proběhla řada plodných setkání, jak s našimi dodavateli, tak i odběrateli, se všemi našimi fanoušky, fanoušky zbraní produkce Alfa Proj. Kdo to náhodou neví, tak vyrábíme revolvery, pistole a pouta a to již od roku 1993, přičemž navazujeme na tradici zbrojní výroby v Brně, ale to už snad není ani potřeba představovat, určitě ne na veletrhu, kam tradičně jezdí "znalci" z branže. Rádi jsme se s Vámi všemi setkali na našem stánku č. 516, v hale č. 2. Bylo nám opravdu potěšením předvést Vám naše novinky a výrobky a děkujeme všem za zájem. Věříme, že Vás návštěva našeho stánku přesvědčila, že stále pracujeme na kvalitě výroby a vývoji našich zbraní a že byla podnětem pro prohloubení spolupráce a užívání našich zbraní.

IWA 2015Zbraně Alfa Proj na veletrhu IWA 2015

Image Alfa proj na IWA 2015Alfa proj na IWA 2015

Akce
Prodejna opět otevřena!

Je tu nový rok a naše prodejna zbraní je opět otevřena v běžném provozním režimu!

více PF 2021

Přejeme Vám veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2021!

více VÁNOČNÍ UZAVŘENÍ PRODEJNY

V době od 21.12.2020 do 8.1.2021 ALFAPROJ prodejna zbraní zavřena.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více