Nákupní košík

PROFIL FIRMY ALFA - PROJ s.r.o.

Tradiční český výrobce zbraní. ALFA - PROJ spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako česká společnost s ručením omezeným. Předmět činnosti firmy zahrnuje výrobní i obchodní činnost a firma zaměstnává v oblasti výroby 50 zaměstnanců z celkového počtu 70.


Od počátku své existence se zabývá výrobou krátkých ručních zbraní. Sortiment krátkých zbraní zahrnuje jak signální revolvery a revolvery s nízkou úsťovou energií střely, tak i ostré revolvery v rážích .22 LR až .357 Magnum. Od r. 2002 začala firma vyrábět pistole Combat a Defender v rážích 9 mm až .45 ACP. V r. 2004 firma ALFA - PROJ spol. s r.o. rozšířila svoji výrobní činnost do oblasti vzduchových zbraní. V současné době se jedná o vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu.

Roční kapacita firmy je 20 000 zbraní. Firma ALFA - PROJ spol. s r.o. je v současné době druhý největší výrobce krátkých zbraní v České republice.

Současně s tím firma vyrábí pouta v různých provedeních (policejní a vojenská pouta). Kapacita výroby pout je 25 000 pout ročně.

Zbraně jsou vyváženy do celého světa pod označením ALFA. Od počátku své existence firma ALFA - PROJ spol. s r.o. navázala na tradici výroby zbraní, která má v České republice a především v Brně tradici již od období před 1. světovou válkou.

Současně s prodejem vlastních výrobků firma provozuje maloobchodní i velkoobchodní činnost celého sortimentu zbraní a střeliva. Mimo to se pravidelně účastní tendrů na mezinárodních trzích. V uplynulých letech se firma ALFA - PROJ spol. s r.o. úspěšně zúčastnila řady tendrů, na základě kterých vybavila národní policie některých států svými výrobky.

V roce 2002 byla firma certifikována dle normy ISO 9001 : 2000.

ALFA - PROJ spol. s r.o. chce i nadále udržovat a rozvíjet tradici výroby zbraní v Brně, které je synonymem pro kvalitní zbrojní výrobu již od první poloviny 20. století.

Akce
Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více !!! OTEVŘENO !!!

Naše prodejna je otevřena pro výdej telefonických či elektronických objendávek!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více