Nákupní košík

PROFIL FIRMY ALFA - PROJ s.r.o.

Tradiční český výrobce zbraní. ALFA - PROJ spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako česká společnost s ručením omezeným. Předmět činnosti firmy zahrnuje výrobní i obchodní činnost a firma zaměstnává v oblasti výroby 100 zaměstnanců z celkového počtu 140.


Od počátku své existence se zabývá výrobou krátkých ručních zbraní. Sortiment krátkých zbraní zahrnuje jak signální revolvery a revolvery s nízkou úsťovou energií střely, tak i ostré revolvery v rážích .22 LR až .357 Magnum. Od r. 2002 začala firma vyrábět pistole Combat a Defender v rážích 9 mm až .45 ACP. V r. 2004 firma ALFA - PROJ spol. s r.o. rozšířila svoji výrobní činnost do oblasti vzduchových zbraní. V současné době se jedná o vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu.

Roční kapacita firmy je 25 000 zbraní. Firma ALFA - PROJ spol. s r.o. je v současné době druhý největší výrobce krátkých zbraní v České republice.

Současně s tím firma vyrábí pouta v různých provedeních (policejní a vojenská pouta). Kapacita výroby pout je 30 000 pout ročně.

Zbraně jsou vyváženy do celého světa pod označením ALFA a HOLEK. Od počátku své existence firma ALFA - PROJ spol. s r.o. navázala na tradici zbraní značky HOLEK, které mají v České republice a především v Brně tradici již od období před 1. světovou válkou.

Současně s prodejem vlastních výrobků firma provozuje maloobchodní i velkoobchodní činnost celého sortimentu zbraní a střeliva. Mimo to se pravidelně účastní tendrů na mezinárodních trzích. V uplynulých letech se firma ALFA - PROJ spol. s r.o. úspěšně zúčastnila řady tendrů, na základě kterých vybavila národní policie některých států svými výrobky.

V roce 2002 byla firma certifikována dle normy ISO 9001 : 2000.

ALFA - PROJ spol. s r.o. chce i nadále udržovat a rozvíjet tradici výroby zbraní v Brně, které je synonymem pro kvalitní zbrojní výrobu již od první poloviny 20. století.

ALFA - PROJ spol. s r.o. otevřela v roce 2005 svůj internetový obchod. Stala se předním prodejcem zbraní a střeliva online. Na svém internetovém obchodě na stránkách www.alfa-proj.cz prodává celý svůj výrobní sortiment např.:  zbraně na zbrojní průkaz, zbraně volně prodejné: pistole, revolvery, flobertky, plynovky, vzduchovky, karabiny, pažby, předpažbí, střenky, pouta, náboje, střelivo, příslušenství atd. , ale nabízí i sortiment své maloobchodní prodejny zbraní a střeliva, kde doplňuje prodej o atraktivní položky: lovecké zbraně, kulovnice, brokovnice, kozlice, malorážky, puškohledy, lovecké střelivo, náboje, nože, zaměřovače, trezory atd. Nabízí i sortiment Umarex, protože je výhradním zstoupením této renomované značky, která nabízí: repliky, sběratelské zbraně, legendární zbraně, zbraně pro sport. ALFA - PROJ spol. s r.o. přibližuje osobní ochranu zákazníkům, kteří preferují pohodlí nakupování na internetu. K svému prodeji poskytuje poradenství, a garantuje i servis.


Akce
Dočasná změna provozní doby naší prodejny

Z technických důvodů bude naše podniková prodejna ve dnech 11. - 13. 2. 2019 otevřena pouze do 15:00 hod.

více Věnujte prosím pozornost otevírací době naší prodejny

Ve dnech 14. 2. - 15. 2. 2019 bude naše podniková prodejna uzavřena.

více Revolver, který byl válečným dříčem v obou světových válkách

Mimořádná jednorázová nabídka od naší největší revolverové konkurence - od slavné zbrojovky Smith & Wesson z USA, je právě na naší firemní prodejně.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více