Nákupní košík

Fotogalerie zbraní

Zbraně, střelivo, náboje. Nabídka zbraně volně prodejné, zbraně na zbrojní průkaz, revolvery, flobertky, pistole, plynovky, vzduchovky, dlouhé a krátké zbraně, pouta atd. v galerii fotografií:

Zbrane volne prodejne - Derringer1Zbrane volne prodejne Derringer2derringer3derringer5derringer6derringer7derringer8derringer9derringer10derringer11derringer12derringer13derringer14derringer16derringer15derringer17derringer18derringer19derringer21derringer22
Akce
Změna pracovní doby dne 6. 2. 2017

Vážení zákazníci, z důvodu nemoci bude dnes tj. 6. 2. 2017 naše prodejna zbraní otevřena pouze do 15:00. Děkujeme za pochopení.

více P. F. 2017

Krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce. P. F. 2017!

více Důležité Oznámení k dodávkám do maloobchodní sítě v ČR

Pracujeme na opatřeních, které nám umožní navýšit kapacitu výroby tak, abychom Vám byli schopni nabídnout naše produkty v maloobchodní síti nejpozději do konce února 2017.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více