Zbraňové portály

Odkazy na oborové portály, naše dodavatele zbraní a střeliva, příslušenství ke zbraním a partnery:

 

Kompletní nabídka společnosti PROARMS - zbraně, střelivo, příslušenství, přebíjení, optika.

Firemní prodejna Alfa - Proj je exkluzivním regionálním partnerem pražské společnosti PROARMS. Tato spolupráce zaručuje našim zákazníkům atraktivní sortiment za stejné ceny jako v Praze.

 

 

www.MujGLOCK.com

- originální český klub majitelů a příznivců pistolí GLOCK.

 

www.rucevzhuru.cz

- literatura z oblasti zbraní, střeliva a zbrojního práva, zbrojní průkazy, střelnice, balistika, videa z vysokorychlostní kamery.

 

 

MPI CZ – autorizovaný distributor zbraní a příslušenství. Pistole Glock, revolvery a pušky Ruger, kolimátory Aimpoint, taktické pistole a raily Brügger & Thomet, pouzdra Fobus, balistické vesty Sioen a kamuflážní barvy EC-Paint.

 

DERSOL s.r.o. nabízí ucelený sortiment nástrojů a materiálu pro přebíjení munice. Výroba ostré munice ale není až tak jednoduchá a potřebujete k tomu odborné znalosti, které vám poskytnou jen kvalifikovaní odborníci.


Dušan HLEDÍK - výroba, opravy a úpravy pažeb, nábojové schránky, botky Pachmayr

 

BANZAI s.r.o. - dovoz a velkoobchodní prodej zbraní

 

 


LEX - Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

 

 

ALFA - PROJ spol. s r.o. - internetový prodej zbraní podporovaný firemní prodejnou zbraní, která nabízí širokou paletu produktů: zbraně, volně prodejné zbraně, zbraně na zbrojní průkaz, revolvery, revolvery ALFA, revolvery HOLEK, pistole, karabiny, plynovky, CO2, vzduchovky, zbraně a náboje, flobertky, policejní pouta, vojenská pouta, vojenské vybavení, policejní vybavení, střelivo a příslušenství. Prodejna spolupracuje s dalšími dodavateli zbraní a nabízí značky např. Glock, Ruger, Taurus, CZ, Walther a Umarex. Společnost ALFA - PROJ je již od r. 1993 výhradním zástupcem značky Umarex pro Českou republiku.

 

 

Československý legionář je internetovou prezentací občanského sdružení, které je občanským, dobrovolným, politicky nezávislým nestranickým občanským sdružením s právní subjektivitou, sdružující válečné veterány Československých zahraničních armád z doby 1. a 2. světové války, válečné veterány AČR – účastníky zahraničních vojenských misí (nositelů osvědčení „Válečného veterána“ podle zákona č.170/2002 Sb. ze dne 9. dubna 2002), jejich rodinné příslušníky, pozůstalé a všechny příznivce. Československý legionář provozuje vlastní obchod s militariemi.


Obchod cs legionar
je eshop s vojenským materiálem, militáriemi, výstrojí a výzbrojí čs. legií v Itálii, Srbsku, Rusku, Francii, ale i příslušníků armády po roce 1945, účastníků zahraničních mírových operací po roce 1989, knihami s danou tématikou, produkty s vlasteneckou tématikou a logy sdružení a klubů vojenské historie spojených s aktivitami ČsOL, kde je možno rovněž nabízet a směňovat vlatní přebytky předmětů tohoto zájmu uživateli webu, jakož zde nabízíme i vybavení pro outdoor, sport a aktivity spojené s přípravou na tábory, kampy, pro bojové sporty atd. Obchod cs legionar je provozovaný sdružením Československý legionář.


Práce pro veterány - Nová kariéra je platforma nabízející možnost poptávky a nabídky zaměstnání pro bývalé příslušníky armády, polici a integrovaného záchranného systému, které mají speciální potřeby při vstupu na civilní trh práce. Slouží k usnadnění zařazení této sociální skupiny osob do běžného života po návratu z mise nebo po ukončení aktivní služby. Práce pro veterány je portál pro nastartování nové kariéry.

Akce
Provoz dne 22. 5. 2017

Provoz naší maloobchodní prodejny bude dnes tj. 22. května 2017 z technických a organizačních důvodů pouze do 15:00.

více Velikonoce na naší prodejně

Vážení zákazníci, v době velikonočních svátků bude naše prodejna uzavřena. Přejeme vám veselé Velikonoce.

více Technická uzavírka MO prodejny

Dnes, tj. 5. 4. 2017 z technických důvodů od 14:00 uzavřeno.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více