Zbraňové portály

Odkazy na oborové portály, naše dodavatele zbraní a střeliva, příslušenství ke zbraním a partnery:

 

Kompletní nabídka společnosti PROARMS - zbraně, střelivo, příslušenství, přebíjení, optika.

Firemní prodejna Alfa - Proj je exkluzivním regionálním partnerem pražské společnosti PROARMS. Tato spolupráce zaručuje našim zákazníkům atraktivní sortiment za stejné ceny jako v Praze.

 

 

www.MujGLOCK.com

- originální český klub majitelů a příznivců pistolí GLOCK.

 

www.rucevzhuru.cz

- literatura z oblasti zbraní, střeliva a zbrojního práva, zbrojní průkazy, střelnice, balistika, videa z vysokorychlostní kamery.

 

 

MPI CZ – autorizovaný distributor zbraní a příslušenství. Pistole Glock, revolvery a pušky Ruger, kolimátory Aimpoint, taktické pistole a raily Brügger & Thomet, pouzdra Fobus, balistické vesty Sioen a kamuflážní barvy EC-Paint.

 

DERSOL s.r.o. nabízí ucelený sortiment nástrojů a materiálu pro přebíjení munice. Výroba ostré munice ale není až tak jednoduchá a potřebujete k tomu odborné znalosti, které vám poskytnou jen kvalifikovaní odborníci.


Dušan HLEDÍK - výroba, opravy a úpravy pažeb, nábojové schránky, botky Pachmayr

 

BANZAI s.r.o. - dovoz a velkoobchodní prodej zbraní

 

 


LEX - Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

 

 

ALFA - PROJ spol. s r.o. - internetový prodej zbraní podporovaný firemní prodejnou zbraní, která nabízí širokou paletu produktů: zbraně, volně prodejné zbraně, zbraně na zbrojní průkaz, revolvery, revolvery ALFA, revolvery HOLEK, pistole, karabiny, plynovky, CO2, vzduchovky, zbraně a náboje, flobertky, policejní pouta, vojenská pouta, vojenské vybavení, policejní vybavení, střelivo a příslušenství. Prodejna spolupracuje s dalšími dodavateli zbraní a nabízí značky např. Glock, Ruger, Taurus, CZ, Walther a Umarex. Společnost ALFA - PROJ je již od r. 1993 výhradním zástupcem značky Umarex pro Českou republiku.

 

 

Československý legionář je internetovou prezentací občanského sdružení, které je občanským, dobrovolným, politicky nezávislým nestranickým občanským sdružením s právní subjektivitou, sdružující válečné veterány Československých zahraničních armád z doby 1. a 2. světové války, válečné veterány AČR – účastníky zahraničních vojenských misí (nositelů osvědčení „Válečného veterána“ podle zákona č.170/2002 Sb. ze dne 9. dubna 2002), jejich rodinné příslušníky, pozůstalé a všechny příznivce. Československý legionář provozuje vlastní obchod s militariemi.


Obchod cs legionar
je eshop s vojenským materiálem, militáriemi, výstrojí a výzbrojí čs. legií v Itálii, Srbsku, Rusku, Francii, ale i příslušníků armády po roce 1945, účastníků zahraničních mírových operací po roce 1989, knihami s danou tématikou, produkty s vlasteneckou tématikou a logy sdružení a klubů vojenské historie spojených s aktivitami ČsOL, kde je možno rovněž nabízet a směňovat vlatní přebytky předmětů tohoto zájmu uživateli webu, jakož zde nabízíme i vybavení pro outdoor, sport a aktivity spojené s přípravou na tábory, kampy, pro bojové sporty atd. Obchod cs legionar je provozovaný sdružením Československý legionář.


Práce pro veterány - Nová kariéra je platforma nabízející možnost poptávky a nabídky zaměstnání pro bývalé příslušníky armády, polici a integrovaného záchranného systému, které mají speciální potřeby při vstupu na civilní trh práce. Slouží k usnadnění zařazení této sociální skupiny osob do běžného života po návratu z mise nebo po ukončení aktivní služby. Práce pro veterány je portál pro nastartování nové kariéry.

Akce
Jan Hus, Cyril a Metoděj v Alfa Proj

2. 7. - 6. 7. 2018 bude naše podniková prodejna uzavřena.

více Ohlédnutí za Army Fest 2018

Army Park Ořechov hostil opět Army Fest.

více Pozvánka na Festival vojenské historie Army Park Fest 2018

V sobotu 16. června se v Army Parku v Ořechově koná Festival vojenské historie Army Park Fest 2018.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více