Partnerské odkazy

Partnerské weby a odkazy:


ZETINA
- webová prezentace zastoupení značky šicích strojů Zetina, prodej šicích strojů on-line, prodej overlocků a coverlocků.


OK business, s.r.o. - je obchodně poradenská firma, jejíž činnost se orientuje na průzkumy trhu, obchodní a marketingové poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Našim zákazníkům nabízíme služby především v oblasti obchodu, marketingu či zahraničního obchodu. Nabízíme obchodní a marketingové poradenství – např. analýza trhu, analýza vlastních obchodních aktivit, atd. OK business, s.r.o. dále provozuje vlastní internetové obchody a projekty.


OK obchod - šicí stroje, overlocky, elektronika, pc hry, telefony, fotoaparáty, hobby, zahrada, dům, dílna, parfémy, mandly, trezory atd. OK obchod - zajímavé články a inspirace o zboží pro kancelář, počítač, domácnost, zahradu, dílnu a volný čas, grilování, uzení, šití atd. Články naleznete tematicky rozdělené v patrech internetového obchodního domu, jejichž sortiment představuje elektronika (mj. audio-video technika, GPS navigace, počítače), pc hry, zdraví, sport, hračky, parfémy, dům-dílna, zahrada, hodinky-šperky, šicí stroje, overlocky. Zajímavé články, které se zabývají sortimentem z jednotlivých oddělení webu.


Ab obchod je slovenský internetový obchodní dům, který nabízí služby a zboží pro Vaši kancelář a domácnost. V našich čtyřech odděleních zakoupíte pro kancelář kopírky, tiskárny, spotřebák, počítačky bankovek; do domácnosti: šicí stroje, overlocky, audio-video, žehličky, dovolené a další; v oddělení Hračky stavebnice Lego, panenky, domečky, plyšáky, další hračky pro děti; v oddělení knihy beletrii, dobrodružnou literaturu, encyklopedie, učebnice, slovníky, CD s hudbou a DVD s filmy. Ráj šití - internetový obchod se širokým sortimentem potřeb pro šití, domácí šicí stroje, overlocky a coverlocky. Dále nabízí mandly Pfaff, Ironnette, Mile, příslušenství pro mandly, nabízí k snadnému žehlení žehlící lisy a dále šicí techniku, příslušenství pro šicí stroje. Vyšívací stroje světoznámých značek. Šicí stroje Lucznik, Brother, Bernina, Zetina, Singer, AEG, šicí stroje PFAFF, šicí stroje Janome, šicí stroje Toyota, šicí stroje Veritas, šicí stroje Veronica, šicí stroje Bobbin, šicí stroje Husqvarna, doplněné o šicí stroje Gritzner, šicí stroje Guzzanti, šicí stroje Baby Lock, které patří mezi specializované, tradicí ověnčené šicí stroje Elna, šicí stroje Texi, šicí stroje Necchi, overlocky Baby Lock atd. Šicí stroj z Ráje je skvělá volba. Ke všem strojům je nabízeno příslušenství a také galanterie a náhradní díly, pro vyšívací stroje a kombinované šicí a vyšívací stroje i software pro vyšívání a další díly pro overlocky, coverlocky. Ráj šití obdržel rovněž ochrannou známku za kvalitu svojich služeb.


Šicí-stroj je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu, vyměnit si zkušenosti z oblasti šití nebo se zajímají o vyšívací stroje. Na blogu Šicí-stroj.cz najdete mnoho článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, overlock či coverlock, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Navštivte www.sici-stroj.cz a dočtěte se více!Šijacie stroje - novinky, rady, zaujímavosti o strojoch popredných svetových výrobcov Janome, Brother, Lucznik, Zetina. Šijacie stroje, overlocky, coverlocky, ale aj mangle a žehliace lisy, všetko na jednej stránke.

Šijacie stroje - špecializovaný internetový obchod zameraný na šijacie stroje, overlocky, coverlocky, vyšívacie stroje a príslušenstvo k ním. Široký sortiment značiek Lucznik, Janome, Brother a Zetina je doplnený o mangle a žehliace lisy.

ZH Bren - jedna ze známých značek, v současnosti společnost pro servis a služby.

LUCZNIK - tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky se skvělým poměrem kvalita – cena. Šicí stroje LUCZNIK jsou moderní šicí stroje s velkým množstvím funkcí a stehů vč. vyšívání, overlocky a mini–overlocky pro domácí šití přímo od výhradního zastoupení pro ČR a SR. České návody na obsluhu, certifikáty. Koupit lze šicí stroje a overlocky Lucznik online i na stránkách Lucznik nebo na tel. čísle 725505344. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.


OK blog je blog o společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, internetové obchody, akce a slevy, a další. Témata šicí stroje a overlocky jsou podrobně rozvedena se zvláštním zřetelem na další aktivity společnosti. Blog najdete na adrese: ok1blog.blog.cz.


Mandly, mandlování – vše, co jste potřebovali vědět. Mandly, mandl, mandlování – web o mandlu, mandlech, značkách, typech, mandlování. Na stránkách Mandly.cz najdete spoustu článků, rad jak mandlovat, jaké jsou typy mandlů, který typ mandlu je vhodný pro Vás nebo Vaši provozovnu.


Informační stránky věnované šicím strojům, overlockům a coverlockům. Na overlocky-šicí-stroje naleznete všechny dostupné značky vyrábějící šicí stroje, overlocky i coverlocky. Dále zajímavosti ze světa šití, historii značek, novinky i šicí stroje v akci, prověřené prodejce.OK produkt.cz
je internetový obchod s kvalitními výrobky, jako jsou robotické vysavače, které automaticky vysávají či umývají bez vaší pomoci, příslušenství k robotickým vysvačům. V nabídce jsou dále antibakteriální vysavače, bezdotykové koše, sejfy, trezory, autotrezory a další. Dodáváme kvalitní trezory na zbraně, zbraňové skříně, depozitní trezory, stěnové sejfy, nábytkové sejfy. Nabízíme trezory ohnivzdorné a voděodolné, trezory na dlouhé zbraně, trezory na krátké zbraně, udírny, přenosné udírny D.E.M.S, digitální udírny Bradley. Nabízíme dále skřínky na klíče vše v atraktivní nabídce. Nabízíme slevy, akční ceny, prodej na splátky, dopravu až do domu zdarma při nákupu nad 3 tisíce Kč. Tak si třeba můžete pořídit i velmi levně trezor na zbraně GUN 5.

Interesting Slovakia - stránka turistických cieľov, zaujímavostí a noviniek zo Slovenska. Hrady, zámky, naučné chodníky, kúpaliská. Fotografie, mapy, plánky, GPS súradnice - všetko pre naplánovanie Vašej cesty po Slovensku.

ALBION Group, a.s. - bazény, zastřešení a vířivé vany - největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Jedná se o ryze českou firmou působící na trhu již téměř 20 let, která je garancí té nejvyšší kvality bazénů a zastřešení za přiměřenou cenu. Za dobu své působnosti již nainstalovali několik desítek tisíc bazénů a zastřešení. Společnost ALBION Group, a.s. nabízí i široký sortiment vířivých van. Vířivé vany mnoha modelových řad uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Mezi vířivé vany v sortimentu této společnosti patří i vířivky značky Jacuzzi – značky, která dala vířivkám jméno.

FrogZone.CZ, grafické práce, tvorba www stránek


Fotopasce a nočné videnie - IBO.sk Náradie Fiskars a kosačky Trenčín - IBO.sk

Jeřáb od firmy Jass.cz se vyznačuje vysokou kvalitou.

Velkou nosností a odolností se vyznačují mostové jeřáby od firmy Jass.cz


Německý pinč – Andreas, Eliott a Ellen od Čtyř bříz – německý pinč a trpasličí pinč. Německý pinč je web o pinčích, pinčerech, o této houževnaté rase, která je dominantní a přesto ovladatelná. Na stránkách Pinč německý najdete i spoustu zajímavých článků, rad atd. ze světa kynologie.


Psychotesty pro řidiče alias Testy na cesty je akreditované pracoviště Ministerstva dopravy ČR k provádění dopravně psychologického vyšetření řidičů podle par. 87a odst. 4 Zákona o silničním provozu.  Naše pracoviště splňuje podmínky pro řádné provádění dopravně psychologického vyšetření podle vyhlášky č. 27 / 2012, platné od 10. 2. 2012. Vyšetření musí provádět akreditovaný dopravní psycholog. Nabízíme služby dopravního psychologa a to psychotesty pro řidiče skupiny B, pro vybodované řidiče, vyšetření osob na žádost lékařů. Testy na cesty nabízí dále psychotesty pro profesionální řidiče, řidiče nákladní a kamiónové dopravy, autobusové dopravy a MHD, učitele autoškol.

Akce
Dnes naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v Brně otevřena pouze do 15:00

Dnes naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v Brně otevřena pouze do 15:00.

více Aktuálně hledané pozice do naší firmy

Hledáme! Wanted!

více Nová petice 2018

Výzva! Nová petice k držení zbraní! Získejte maximum podpisů! Zřiďte petiční místa!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více