Partnerské odkazy

Partnerské weby a odkazy:


ZETINA
- webová prezentace zastoupení značky šicích strojů Zetina, prodej šicích strojů on-line, prodej overlocků a coverlocků.


Ráj šití - internetový obchod se širokým sortimentem potřeb pro šití, domácí šicí stroje, overlocky a coverlocky. Dále nabízí mandly Pfaff, Ironnette, Mile, příslušenství pro mandly, nabízí k snadnému žehlení žehlící lisy a dále šicí techniku, příslušenství pro šicí stroje. Vyšívací stroje světoznámých značek. Šicí stroje Lucznik, Brother, Bernina, Zetina, Singer, AEG, šicí stroje PFAFF, šicí stroje Janome, šicí stroje Toyota, šicí stroje Veritas, šicí stroje Veronica, šicí stroje Bobbin, šicí stroje Husqvarna, doplněné o šicí stroje Gritzner, šicí stroje Guzzanti, šicí stroje Baby Lock, které patří mezi specializované, tradicí ověnčené šicí stroje Elna, šicí stroje Texi, šicí stroje Necchi, overlocky Baby Lock atd. Šicí stroj z Ráje je skvělá volba. Ke všem strojům je nabízeno příslušenství a také galanterie a náhradní díly, pro vyšívací stroje a kombinované šicí a vyšívací stroje i software pro vyšívání a další díly pro overlocky, coverlocky. Ráj šití obdržel rovněž ochrannou známku za kvalitu svojich služeb.


ZH Bren
- jedna ze známých značek, v současnosti společnost pro servis a služby.

LUCZNIK - tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky se skvělým poměrem kvalita – cena. Šicí stroje LUCZNIK jsou moderní šicí stroje s velkým množstvím funkcí a stehů vč. vyšívání, overlocky a mini–overlocky pro domácí šití přímo od výhradního zastoupení pro ČR a SR. České návody na obsluhu, certifikáty. Koupit lze šicí stroje a overlocky Lucznik online i na stránkách Lucznik nebo na tel. čísle 725505344. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.


OK produkt.cz je internetový obchod s kvalitními výrobky, jako jsou robotické vysavače, které automaticky vysávají či umývají bez vaší pomoci, příslušenství k robotickým vysvačům. V nabídce jsou dále antibakteriální vysavače, bezdotykové koše, sejfy, trezory, autotrezory a další. Dodáváme kvalitní trezory na zbraně, zbraňové skříně, depozitní trezory, stěnové sejfy, nábytkové sejfy. Nabízíme trezory ohnivzdorné a voděodolné, trezory na dlouhé zbraně, trezory na krátké zbraně, udírny, přenosné udírny D.E.M.S, digitální udírny Bradley. Nabízíme dále skřínky na klíče vše v atraktivní nabídce. Nabízíme slevy, akční ceny, prodej na splátky, dopravu až do domu zdarma při nákupu nad 3 tisíce Kč. Tak si třeba můžete pořídit i velmi levně trezor na zbraně GUN 5.


ALBION Group, a.s. - bazény, zastřešení a vířivé vany - největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Jedná se o ryze českou firmou působící na trhu již téměř 20 let, která je garancí té nejvyšší kvality bazénů a zastřešení za přiměřenou cenu. Za dobu své působnosti již nainstalovali několik desítek tisíc bazénů a zastřešení. Společnost ALBION Group, a.s. nabízí i široký sortiment vířivých van. Vířivé vany mnoha modelových řad uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Mezi vířivé vany v sortimentu této společnosti patří i vířivky značky Jacuzzi – značky, která dala vířivkám jméno.

FrogZone.CZ, grafické práce, tvorba www stránek


Fotopasce a nočné videnie - IBO.sk Náradie Fiskars a kosačky Trenčín - IBO.sk

Jeřáb od firmy Jass.cz se vyznačuje vysokou kvalitou.

Velkou nosností a odolností se vyznačují mostové jeřáby od firmy Jass.cz

Akce
Jan Hus, Cyril a Metoděj v Alfa Proj

2. 7. - 6. 7. 2018 bude naše podniková prodejna uzavřena.

více Ohlédnutí za Army Fest 2018

Army Park Ořechov hostil opět Army Fest.

více Pozvánka na Festival vojenské historie Army Park Fest 2018

V sobotu 16. června se v Army Parku v Ořechově koná Festival vojenské historie Army Park Fest 2018.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více