Nákupní košík

Prodejní akce

21.10.2020

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !!

Vážení zákazníci,

v návaznosti na usnesení vlády České republiky ze dne 21. října 2020 č. 1078 zavádíme mimořádný režim pro fungování naší prodejny zbraní.

 

• Maloobchodní prodejna je pro veřejnost uzavřena a fyzicky je vstup veřejnosti do prodejny i do velkoskladu zakázán.

 

• Výdej zboží z e-shopu, z telefonických objednávek a velkoobchodní výdej zboží probíhá výhradně na nakládací rampě ve dvoře budovy Šumavská 416/15, a to za níže uvedených podmínek.

 

PROVOZNÍ DOBA PRO VÝDEJ ZBOŽÍ JE ZKRÁCENA NÁSLEDOVNĚ:

Pondělí 9:00 - 15:00
Úterý 9:00 - 15:00
Středa 9:00 - 15:00
Čtvrtek 9:00 - 15:00
Pátek 9:00 - 15:00
28. – 30. října 2020 zavřeno

17. listopadu 2020 zavřeno

 

Maloobchodní objednávky nebo poptávky přijímáme na adrese prodejna@alfaproj.cz, dále na webových stránkách e-shopu www.alfa-proj.cz nebo telefonicky, na telefonních číslech prodejny v rozmezí pracovní doby:

 

tel.: +420 519 790 998 / 999

 

• Při zaslání maloobchodního požadavku e-mailem nám prosím sdělte, o jaké zboží máte zájem a zanechte také svůj telefonický kontakt, přes který bude objednávka nebo poptávka v případě nejasností upřesněna. Touto formou lze stále objednávat kompletní sortiment naší prodejny zbraní!

 

Maloobchodní výdej zboží je možný pouze pro objednávky v hodnotě nad 1.000,- Kč vč. DPH.
Po potvrzení objednávky bude dohodnuta forma platby, termín předání a následně vám bude zboží přichystáno k výdeji. Výdej a platba budou probíhat na nakládací rampě naší prodejny ve dvoře budovy Centrum Šumavská (416/15), kde lze také krátkodobě zaparkovat.
Vjezd a současně i vchod do uvedeného dvora je branou z ulice Šumavská a nakládací rampa se nachází na pravé straně ihned za vjezdem.

 

RÁDI VÁM JAKO VŽDY MAXIMÁLNĚ VYHOVÍME VE SPLNĚNÍ VAŠICH PŘÁNÍ.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

 

Velkoobchodní objednávky nadále přijímáme standardním způsobem , a to telefonicky nebo e-mailem. Po odsouhlasení objednávky bude dohodnuta forma platby, přesný termín předání a následně bude objednávajícímu zboží přichystáno k výdeji.

 

Tyto podmínky platí do odvolání.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví v této nelehké době!

 

 

Tým ALFAPROJ

 

 
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Prodejna zůstává pro výdej zboží otevřena !!

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !! Vážení zákazníci, v návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 196 ze dne 26. února 2021 zavádíme mimořádný režim pro …

více Flobertky ALFA v kategorii C-I

Flobertky ALFA v kategorii C-I bez omezení výkonu !!

více V době od 24.2.2021 do 26.2.2021 prodejna zbraní ZAVŘENA

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že v době od 24.2.2021 do 26.2.2021 bude naše prodejna zbraní z technických důvodů zavřena. Děkujeme za pochopení, …

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více