Nákupní košík

Prodejní akce

18.03.2020

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !!

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

VE SNAZE MINIMALIZOVAT RIZIKO NÁKAZY VIREM ZPŮSOBUJÍCÍM ONEMOCNĚNÍ COVID-19

ZAVÁDÍME MIMOŘÁDNÝ REŽIM PRO FUNGOVÁNÍ NAŠÍ FIREMNÍ PRODEJNY:

 

MALOOBCHODNÍ PRODEJNA JE PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA A FYZICKY JE VSTUP VEŘEJNOSTI DO PRODEJNY I DO VELKOSKLADU PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN!

 

VELKOOBCHODNÍ VÝDEJ ZBOŽÍ, VČETNĚ VÝDEJE Z ELEKTRONICKÉHO OBCHODU PROBÍHÁ VÝHRADNĚ NA NAKLÁDACÍ RAMPĚ VE DVOŘE NAŠÍ BUDOVY A ZA NÍŽE UVEDENÝCH PODMÍNEK.

 

PROVOZNÍ DOBA PRO VÝDEJ ZBOŽÍ JE ZKRÁCENA NÁSLEDOVNĚ:

 

Pondělí 9:00 - 15:00

Úterý    9:00 - 15:00

Středa 9:00 - 15:00

Čtvrtek   ZAVŘENO

Pátek ZAVŘENO

 

Maloobchodní objednávky se přijímají výhradně elektronickou formou prostřednictvím e-mailové adresy prodejna@alfa-proj.cz nebo přes webové stránky e-shopu www.alfa-proj.cz, kde prosím sdělte, o jaké zboží máte zájem a zanechte svůj telefonický kontakt, přes který bude objednávka v případě nejasností upřesněna. Touto formou lze objednávat kompletní sortiment naší firemní prodejny.

 

Maloobchodní výdeje zboží budou vyřizovány pouze při objednávce v hodnotě nad 3.000,- Kč vč. DPH. Po odsouhlasení objednávky bude objednávajícímu vystavena fakturu na platbu bankovním převodem, faktura bude zaslána objednávajícímu e-mailem a po uhrazení faktury bude dohodnut konkrétní čas pro výdej / předání zboží.   

 

Velkoobchodní objednávky se nadále podávají standardním způsobem telefonicky nebo e-mailem, osobní objednávky se ani velkoobchodně nepřijímají. Po odsouhlasení objednávky bude objednávajícímu vystavena faktura na platbu bankovním převodem, zaslána mailem a po uhrazení faktury bude dohodnut konkrétní čas pro výdej / předání zboží.

 

VĚŘÍME, ŽE TOTO OPATŘENÍ POVEDE K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI A ŽE SPOLEČNĚ VŠE OPRAVDU ZVLÁDNEME! TATO OPATŘENÍ PLATÍ AŽ DO ODVOLÁNÍ.

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ,

 

Tým ALFAPROJ

 

 

 

NA ZÁVĚR DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K NÁKUPŮM ZBRANÍ PODLÉHAJÍCÍCH REGISTRACI

 

Na základě opatření MV ČR na úseku zbraní a střeliva z důvodu mimořádného stavu byly pozastaven provoz pro veřejnost na krajských inspektorátech a tím byl pozastaven proces registrace zbraní.  Při dodržení standardních legislativních podmínek však lze stále zbraně nakupovat a nedodržení termínů registrace zbraní nebude sankcionováno. Registrace budou následně prováděny v nejbližších možných termínech po znovu otevření krajských inspektorátů, což je povinností nabývajících si tzv. ohlídat. Ostatní úkony na úseku zbraní a střeliva se s inspektoráty mohou nyní řešit (až do odvolání) výhradně elektronickou cestou.
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více !!! OTEVŘENO !!!

Naše prodejna je otevřena pro výdej telefonických či elektronických objendávek!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více