Nákupní košík

Prodejní akce

18.03.2020

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !!

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

VE SNAZE MINIMALIZOVAT RIZIKO NÁKAZY VIREM ZPŮSOBUJÍCÍM ONEMOCNĚNÍ COVID-19

ZAVÁDÍME MIMOŘÁDNÝ REŽIM PRO FUNGOVÁNÍ NAŠÍ FIREMNÍ PRODEJNY:

 

MALOOBCHODNÍ PRODEJNA JE PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA A FYZICKY JE VSTUP VEŘEJNOSTI DO PRODEJNY I DO VELKOSKLADU PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN!

 

VELKOOBCHODNÍ VÝDEJ ZBOŽÍ, VČETNĚ VÝDEJE Z ELEKTRONICKÉHO OBCHODU PROBÍHÁ VÝHRADNĚ NA NAKLÁDACÍ RAMPĚ VE DVOŘE NAŠÍ BUDOVY A ZA NÍŽE UVEDENÝCH PODMÍNEK.

 

PROVOZNÍ DOBA PRO VÝDEJ ZBOŽÍ JE ZKRÁCENA NÁSLEDOVNĚ:

 

Pondělí 9:00 - 15:00

Úterý    9:00 - 15:00

Středa 9:00 - 15:00

Čtvrtek   ZAVŘENO

Pátek ZAVŘENO

 

Maloobchodní objednávky se přijímají výhradně elektronickou formou prostřednictvím e-mailové adresy prodejna@alfa-proj.cz nebo přes webové stránky e-shopu www.alfa-proj.cz, kde prosím sdělte, o jaké zboží máte zájem a zanechte svůj telefonický kontakt, přes který bude objednávka v případě nejasností upřesněna. Touto formou lze objednávat kompletní sortiment naší firemní prodejny.

 

Maloobchodní výdeje zboží budou vyřizovány pouze při objednávce v hodnotě nad 3.000,- Kč vč. DPH. Po odsouhlasení objednávky bude objednávajícímu vystavena fakturu na platbu bankovním převodem, faktura bude zaslána objednávajícímu e-mailem a po uhrazení faktury bude dohodnut konkrétní čas pro výdej / předání zboží.   

 

Velkoobchodní objednávky se nadále podávají standardním způsobem telefonicky nebo e-mailem, osobní objednávky se ani velkoobchodně nepřijímají. Po odsouhlasení objednávky bude objednávajícímu vystavena faktura na platbu bankovním převodem, zaslána mailem a po uhrazení faktury bude dohodnut konkrétní čas pro výdej / předání zboží.

 

VĚŘÍME, ŽE TOTO OPATŘENÍ POVEDE K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI A ŽE SPOLEČNĚ VŠE OPRAVDU ZVLÁDNEME! TATO OPATŘENÍ PLATÍ AŽ DO ODVOLÁNÍ.

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ,

 

Tým ALFAPROJ

 

 

 

NA ZÁVĚR DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K NÁKUPŮM ZBRANÍ PODLÉHAJÍCÍCH REGISTRACI

 

Na základě opatření MV ČR na úseku zbraní a střeliva z důvodu mimořádného stavu byly pozastaven provoz pro veřejnost na krajských inspektorátech a tím byl pozastaven proces registrace zbraní.  Při dodržení standardních legislativních podmínek však lze stále zbraně nakupovat a nedodržení termínů registrace zbraní nebude sankcionováno. Registrace budou následně prováděny v nejbližších možných termínech po znovu otevření krajských inspektorátů, což je povinností nabývajících si tzv. ohlídat. Ostatní úkony na úseku zbraní a střeliva se s inspektoráty mohou nyní řešit (až do odvolání) výhradně elektronickou cestou.
Zpět na seznam všech akcí


Akce
!!! OTEVŘENO !!!

Naše prodejna je otevřena pro výdej telefonických či elektronických objendávek!

více !! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !!

Zboží bude až do odvolání vydáváno pouze v pracovní dny Pondělí - Středa 9:00 - 15:00. Ve Čtvrtek a v Pátek je prodejna ZAVŘENA !

více ! UZAVŘENÍ PRODEJNY !

Až do odvolání zůstává naše podniková prodejna uzavřena.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více