Nákupní košík

Prodejní akce

05.02.2014

Zbraně Alfa v akci

Nový rok přinesl další závody a úspěchy střelců se zbraněmi Alfa.

Na střelnici v Mokré se 15. 2. 2014 střílel populární, soubojový závod dvojic dle Pravidel SVZ. Tentokrát ale bylo použito 7 kovových terčů na každé straně a 5 nábojů na závodníka a souboj. Ukázalo se, že to byla vítaná změna ve stereotypu tohoto závodu. Všem zúčastněným se to líbilo, a to je to, oč tu běží. S velkým náskokem vyhrála dvojice Laďa Nepevný a Michal Neumann. Druzí byli Wojda s Balejem. Na třetím místě byla dvojice Daniel Petr s Otrusiníkem.

Střelecké závody KVZ Mokrá 15. 2. 2014


Výsledková listina kalendářového závodu střeleckého víceboje SVZ 25.1 2014 z Mokré, kde pan Jakeš s Olomouce vystřílel s Alfa limited 1.místo a splnil podmínky pro získání mistrovské třídy. Gratulujeme jemu i ostatním střelcům, kteří dosáhli skvělých výkonů a získali výkoostní třídy ve střelbě.

Vysledkova_listina_25012014


Ve skvělé kondici střílející dvojice s Čepicí na hlavách s logem Alfa Proj, Ladislav Nepevný a Michal Neumann obsadili na závodech soubojů dvojic dne 18. ledna 2014 skvělé třetí místo. Vyhrála dvojice Wojda-Balej, druzí byli Petrové Daniel a Otrusiník. Všichni tito pánové mimochodem určitě touží po novém spoušťovém mechanizmu do našich revolverů, vyvíjeném s panem Radkovičem. Svět kolem zbraní je malý a pan Radkovič jako mezinárodní rozhodčí není neznámou osobou, takže i výše uvedení  se s ním znají a tak i  o tom mechanizmu vědí.


Střelecké závody ze dne 18.1 2014Zpět na seznam všech akcí


Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více