Nákupní košík

Prodejní akce

06.01.2012

Vinšování do nového roku!

Vážení zákazníci, milovníci zbraní, dovolte nám popřát do nového roku  2012 to nejdůležitější: především co nejvíce zdraví a co nejvíce opravdových, dobrých přátel!
 
Na rok 2012 máme připraveno mnoho zajímavých novinek z oblasti zbraní a střeliva a budeme se snažit plnit všechna Vaše přání.

 

Snažíme se držet náš tradiční, atraktivní sortiment ve všech kategoriích zbraní a v oblasti střeliva v co největším rozsahu. Průběžně informujeme o všech novinkách v kategoriích zbraní na našem webu. Bohužel, často není v našich silách zveřejnit vše a mnohé zajímavé zbraně  se prodají dříve, než o nich stačíme informovat. Pokud jste tedy na našich stránkách nenašli Vámi požadovanou zbraň popřípadě náboje, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo mailem, věříme v rychlé vyřízení Vašeho požadavku. Odpovídáme na maily obratem nebo do 24 hodin a složitější dotazy řešíme telefonicky.
 
Děkujeme Vám za důvěru a pevně věříme, že mezi Vaše opravdové dobré přátele, budou patřit i zbraně od nás!
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více