Nákupní košík

Prodejní akce

05.02.2019

Revolver, který byl válečným dříčem v obou světových válkách

Mimořádná jednorázová nabídka od naší největší revolverové konkurence - od slavné zbrojovky Smith & Wesson z USA, je právě na naší firemní prodejně.

 

Reprodukce slavného armádního revolveru US Army, který skvěle sloužil za první i druhé světové války – Smith & Wesson model 1917 ráže .45 ACP! Střelba je možná jak s nábojovými klipy tak bez nich. Klipy velmi urychlovaly nabíjení a ráže .45 ACP znamenala armádní unifikaci s nábojem pro pistole COLT M1911.

 

Reprodukce znamená, že pro velký zájem sběratelů byly tyto revolvery originálním výrobcem zhotoveny znovu, a to v limitované sérii v rámci retro řady Smith & Wesson Classics. Jedná se tedy o nově vyrobenou zbraň v historické podobě, uvedenou opět na trh jako model 22 of 1917 Classics. Řada Classics se vyznamenala výborným zpracováním, ve všech ohledech podstatně lepším, než je u dnešní běžné sériové produkce S&W, což můžeme zaručit i na tomto revolveru u nás ve firemní prodejně.

 

Tato limitovaná série byla brzy vyprodána a dnes model 1917 najdete u výrobce pouze v archivu:

https://www.smith-wesson.com/firearms/archive-model-22-model-1917-sw-classics-blue

 

My jako důkaz přikládáme fotografie, že jej opravdu máme, ale jen jediný kus, jako nový a luxusně zpracovaný – takže platí: kdo dříve přijde…

 

Je třeba nákupní povolení na revolver.

 

REVOLVER S W model 22 of 1917 r. 45 ACP  3 _640x480

 

REVOLVER S W model 22 of 1917 r. 45 ACP  2 _640x480
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Pozvánka na veletrh IWA 2022

Veletrh IWA je konečně zpět!

více PF 2022

Přejeme Vám veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2022!

více Provozní doba během vánočních svátků

23.12.2021 - 7.1.2022 ZVAŘENO

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více