Nákupní košík

Prodejní akce

16.04.2012

Rarita na naší firemní prodejně zbraní!

Samonabíjecí pistole Vektor SP Competition ráže 40 S&W.

Z opačného konce světa a oklikou přes Německo, k nám docestovala jihoafrická samonabíjecí pistole Vektor SP Competition ráže 40 S&W. Jedná se o sportovní speciál pro IPSC, vyráběný v dobách největší slávy IPSC reprezentace Jihoafrické republiky. Konstrukčně je to systém Beretta 92, ale podstatně více dimenzovaný pro dlouhodobou zátěž. Výborná ergonomie a skvělý komfort úchopu, SA sportovní bicí mechanizmus. Technologicky poctivá strojařská práce z kvalitních materiálů. Původní cena této zbraně se pohybovala v přepočtu kolem 28 000,- Kč a u nás je nyní v prodeji pouze za 18.000,- Kč vč. DPH. Nová, nepoužitá ("zapomenutá" ve skladu v Německu). Pistole pro příznívce technicky unikátních zbraní, které jen tak nikdo nemá a jen tak mít nebude. Pro sportovní střelce i sběratele!

Pistole_VEKTOR SP2 C I.mPistole_VEKTOR SP C II.mZpět na seznam všech akcí


Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více