Nákupní košík

Prodejní akce

16.01.2019

PRVNÍ NOVOROČNÍ NOVINKY NA NAŠÍ PRODEJNĚ

NOVINKY 15012019_640x480

 

V tomto zimním měsíci určitě zahřejí opravdu žhavé a velmi očekávané novinky od dvou super značek!

 

Samonabíjecí karabina SIG MPX ráže 9 mm Luger

 

Po jen velmi epizodním uvedení pár kousků na náš trh minulý rok, konečně přišlo větší množství těchto

zbraní a snad se konečně dostane na všechny zájemce. Ve všech samonabíjecích karabinách ráže 9 mm Luger je tato na trhu něčím zcela výjimečná – má totiž plně uzamčený rotační závěr řízený odběrem plynů na píst, díky čemuž je závěr výrazně lehčí než závěry dynamické a tím se zbraň výrazně lépe chová při střelbě. Chování je dokonce ještě lepší než u proslavené HK MP5 se závěrem jen brzděným válečky. K tomu všemu dokonalá ergonomie platformy AR-15 a TOP kvalita výroby firmy SIG. Bezkonkurenční samonabíjecí „puška devítka“.

Pozor, zde se prosím vyřizuje povolení na pistoli samonabíjecí, i když se pohledově jedná o karabinu.

Délka hlavně je sice 8“, ale velmi zdařilá a tuhá ramenní opěrka této zbraně je celá snadno odnímatelná a zbraň přichází z USA jako pistole samonabíjecí.

 

Pistole GLOCK 43X a GLOCK 48

 

Světový leader služebních samonabíjecích pistolí přidává do svého portfolia dva modely, po kterých

zatoužilo mnoho uživatelů, kteří poznali subkompaktní bestseller GLOCK 43: co takhle udělat tuto lehkou, plochou a úžasně ovladatelnou pistoli ráže 9 mm Luger, ještě ovladatelnější a s vyšší kapacitou zásobníku?

Rukojeť pistole GLOCK 43 byla tedy prodloužena pro všechny tři prsty, současně se zvětšila kapacita jednořadého zásobníku na 10 nábojů a vznikl model GLOCK 43X. A kdo chtěl k prodloužené rukojeti prodloužit ještě i závěr s hlavní na balistický výkon pistole velikosti kompakt, tak pro toho je zde nový GLOCK 48. Čili velikost kompakt závěrem i rukojetí, ale plochý a lehký „jednořaďák“ – to je GLOCK 48. U pistole GLOCK 43X zůstává původní délka závěru pistole GLOCK 43 a je prodloužena pouze rukojeť. Pozor, zásobníky pistolí GLOCK 48 + GLOCK 43X a GLOCK 43 nejsou zaměnitelné. Povolení se vyřizuje jako obvykle na pistoli samonabíjecí.

 

Toto zboží najdete v naší firemní prodejně a se vším Vám rádi odborně poradíme.

 

 

 

 
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více Ohlédnutí za IWA 2019

46. ročník výstavy IWA OutdoorClassic v Německém Norimberku je za námi.

více Pozvánka na veletrh IWA 2019

Připravujeme se na veletrh IWA 2019 v německém Norimberku, který se koná od 8. do 11. března 2019. Pro tento rok jsme si pro Vás připravili několik zajímavostí!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více