Nákupní košík

Prodejní akce

01.05.2019

PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNĚ-TAKTICKÝ SET

SIG MPX profi set  1 _640x480

 

PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNĚ-TAKTICKÝ SET samonabíjecí karabiny ráže 9mm Luger - TOP produktová kombinace!


Na začátku tohoto roku jsme informovali o dodávce žádaných špičkových samonabíjecích karabin SIG MPX ráže 9mm Luger, viz. zpráva zde:


http://www.alfa-proj.cz/akce/prodejni-akce/prvni-novorocni-novinky-na-nasi-prodejne-a11666922


Na základě požadavku velmi náročných zákazníků nyní nabízíme soupravu karabiny SIG MPX s tím nejdůležitějším příslušenstvím tzv. „na klíč“, a jako komplet samozřejmě i za výhodnějších podmínek. 


Co tedy k této zbrani nutně potřebujete, abyste mohli sportovně střílet s nejlepšími výsledky, mít z takové střelby maximální radost a co největší zážitky? 


ZAMĚŘOVAČ - v tomto případě nejlépe kolimátor.


Z hlediska optické kvality, odolnosti a velikosti zorného pole, a to vše s ohledem na harmonizaci designu a ergonomie se zbraní, jsme jako nejvhodnější vybrali:


Kolimátor TRIJICON MRO


Vše o něm najdete zde prosím: 


https://www.trijicon.com/na_en/products/product1.php?id=MRO


po praktické stránce můžeme jen dodat, že umístěním na MPX dokonale sedí naprosté většině střelců, je radost do něj pohledět - jak hezky kreslí záměrnou značku a jaký je přes něj krásný výhled. Stabilita nastřelení dokonalá a rozptyl SIG MPX + MRO na 50 m s náboji Sellier & Bellot se drží do 5 cm z deseti ran! Odchylky nástřelu vlivem pohybu oka i výrazně pryč z optických rovin přístroje, má prakticky nulové…     


SPOUŠŤOVÝ A BICÍ MECHANIZMUS  - zde už je potřeba trošku rozvést téma


Karabina SIG MPX vychází z platformy AR-15  a obsahuje tedy i spoušťový a bicí mechanizmus kompatibilní s AR-15, který svými chody sice patří k těm lepším v rámci „Mil Spec spoušťáků“, ale přesto je hluboce pod ostatními vlastnostmi této přelomové konstrukce MPX.  


V rámci výběru „upgradujících“ neboli zlepšujících spoušťových systémů pro AR-15 na současném trhu, máme již několik let ty nejlepší zkušenosti se systémem HIPERTOUCH 24C od HIPERFIRE:


https://www.hiperfire.com/product/hipertouch-competition/


Je totiž mnoho dalších jiných výborných „spoušťáků“ pro AR-15, ale naprostá většina z nich snižuje odpor spouště zmenšováním síly bicí pružiny (čímž ale současně snižuje spolehlivost odpálení) a kvůli přesnosti uložení prvků ve zbrani celou mechaniku uzavírá do „krabičky“, která se vkládá celá jako kontejner a její demontáž je tak pomalejší. Rozebíratelnost k úplnému vyčistění vnitřních dílů bývá ještě navíc téměř vyloučena.


HIPERTOUCH jako jediný na světě naopak zvyšuje bicí sílu kladívka (spolehlivost) a přitom v napnuté poloze kladívka je tlak bicí pružiny nízký, díky čemuž si může dovolit dlouhodobě 

bezpečně funkční, velmi nízký odpor spouště. Jedná se o zcela nový princip přidaných bicích pružin, které přes jednoduchý pákový převod působí v napnuté poloze kladívka POD jeho osu (jako protipružiny původní bicí pružině) a ihned po „vymrštění“ (uvolnění kladívka při výstřelu) následně začnou přidané pružiny tlačit NAD osu bicího kladívka, čímž jej skokově urychlí podobně jako převod přes kladky u kladkového luku. HIPERTOUCH lze i přes tuto přidanou mechaniku snadno demontovat pro případné nouzové kompletní vyčištění a to i v „polních“ podmínkách.


Takže pro nás je No. 1 jedině HIPERTOUCH, jelikož zbraň je pak spolehlivostí odpalu spolehlivá doslova jako kalašnikov a s parametry na spoušti: 


- reset jen 1,5 mm

- maximální odpor jen 1,5 kg (a navíc je regulovatelný výměnou zmíněných přidaných pružin)


K tomu asi není co dodat ?


Více informací rádi poskytneme na naší firemní prodejně ALFA-PROJ.


Karabinu SIG MPX tedy dodáváme v kompletu TRIJICON MRO + HIPERFIRE HIPERTOUCH a to celé puškařsky profesionálně sestavené, odzkoušené a nastřelené. 


Pozor prosím, k této zbrani se vyřizuje povolení na pistoli samonabíjecí, i když je to vzhledově a ovladatelsky krátká karabina.


Toto zboží najdete v naší firemní prodejně a se vším Vám rádi odborně poradíme.

 

SIG MPX profi set  2 _640x480

SIG MPX profi set  3 _640x480

SIG MPX profi set  4 _640x480
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Beretta M71

Pisotle Beretta M71 v ráži 22 Long Rifle jsou opět dostupné!

více Celozávodní dovolená 2019

Z důvodu celozávodní dovolené bude naše podniková prodejna na Šumavské ulici č. 15 v období 29. 7. - 9. 8. 2019 zavřena.

více Představujeme limitovanou edici LOUIS FLOBERT EDITION!

Znáte příběh francouzského vynálezce a puškaře Louise Nicolase Auguste Floberta?

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více