Nákupní košík

Prodejní akce

08.12.2011

Pozvánka na veletrh IWA 2012.

Alfa Proj, tradiční výrobce zbraní se každoročně účastní již zaběhnutého Outdoor veletrhu IWA, kde se předvádí to nejlepší z oblasti zbraní, střeliva, munice apod. Naše společnost bude přitom a předvede laické i odborné veřejnosti opět to nejlepší z výrobního programu a to nové typy revolverů, pistolí, flobertek, ale i prověřené, znamé a otestované typy zbraní z předních odoborných časopisů.  Dovolte nám při této příležitosti, abychom Vás pozvali na tento veletrh.  IWA se koná v Norimberku a to v termínu od 9.3. do 12.3. 2012. Vyrábíme revolvery, pistole a pouta od roku 1993, navazujeme na tradici zbrojní výroby v Brně. Rádi se s Vámi setkáme na stánku č. 516, který bude umístěn v hale č. 2. Bude nám potěšením předvést Vám naše novinky a výrobky. Věříme, že Vás návštěva našeho stánku přesvědčí o kvalitě našich zbraní a možná bude podnětem pro naši vzájemnou spolupráci do budoucna. Těšíme se na Vás! Zbraně Alfa jsou omegou Vašeho hobby!


IWA_EN_H_2_S_516_animatedZpět na seznam všech akcí


Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více