Nákupní košík

Prodejní akce

11.03.2007

Krátkodobé uzavření firemní prodejny

Rádi bychom vás informovali, že v pondělí dne 7. 5. 2007 dojde k jednodennímu uzavření firemní značkové prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15. Rádi Vás obsloužíme v předchozích nebo následujících pracovních dnech. Zboží si však můžete v klidu prohlédnout i objednat také v našem internetovém obchodě. Vaši objednávku neprodleně připravíme k odběru na naší prodejně nebo i odešleme na Vaši adresu (volně prodejné zbraně a střelivo)- dle požadavku. Objednáním zbraně a střeliva v pohodlí domova přes internet získáte navíc internetovou slevu, která na prodejně není běžně poskytována.

11.03.2007

Únor a březen - výhodný nákup!

V měsíci únoru a březnu nabízíme výhodný nákup nejen majitelům zbrojního průkazu, ale i těm, kteří jej ještě nemají a přesto si chtějí sportovně zastřílet.

 

Vyberte si za skvělou cenu např. revolver HOLEK 820 nebo pušku ALFA CO2. Internetové slevy jsou zde i na další široký sortiment.23.01.2007

Mimořádná akce na Ruger PC9!

Samonabíjecí pušku Ruger PC9 (Police Carbine) ráže 9 mm Luger má robusní celoocelovou konstrukci a byla navržena speciálně pro US policejní složky jako taktická puška do vozidla na pistolové náboje. )

 

Nyní ji můžete koupit za mimořádně výhodných cenových podmínek!10.01.2007

Leden se skvělými slevami na zbraně!

Slevy po vánocích? Ano - i u nás! V měsíci lednu jsme pro Vás připravili skvělé slevy na vybrané zboží.
Jedná se o revolver HOLEK 820 na zbrojní průkaz.  A pokud si chcete zastřílet a zbrojní průkaz ještě nemáte, je pro vás připravena v akci plynovka UMAREX Pistole Walther P22.

 

Přes e-shop získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné dodáme až domů!18.12.2006

Provoz o vánočních svátcích na prodejně zbraní a střeliva

Od 27. 12. 2006 do 8. 1. 2007 z důvodu inventury a auditu bude dočasně uzavřena firemní prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně.  Navštivte proto naši prodejnu před tímto termínem.

Zboží si však můžete objednat formou internetového obchodu s internetovou slevou. Zboží volně prodejné bude rovněž odesláno po inventuře.

Všem zákazníkům přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v novém roce.28.11.2006

Bohaté vánoce pro všechny!

Pro mimořádný úspěch prodlužujeme listopadovou akci i na prosinec. Mohou si u nás vybrat jak majitelé zbrojního průkazu, tak i ti, kteří ho ještě nemají. Nemáte čas a chcete si zboží vybrat na internetu a následně poslat speciální službou? U vybraného zboží žádný problém.

 

Mimoto firemní značková prodejna vyhlašuje vánoční slevy na další položky. Nahlédněte!
Slevy -
 ty jsou u nás opravdu vánoční!27.11.2006

Vánoční slevy na prodejně zbraní a střeliva!

Vyhlašujeme s okamžitou platností mimořádné bezkonkurenční ceny na vybrané produkty na značkové firemní prodejně ALFA - PROJ spol. s r. o.. Jedná se o karabinový adaptér Mech-Tech System, který udělá z pistole GLOCK 17 samonabíjecí pušku ráže 9 mm Luger a dále o rozkládací nerezovou samonabíjecí malorážku MARLIN model 70 PSS. Více podrobností naleznete zde.01.11.2006

Akce na zbraně !!! Nová akce a slevy v listopadu!

Na měsíc listopad jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver HOLEK 341 WMR, LR na zbrojní průkaz.  Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připravena plynovka UMAREX revolver Chief Special.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!31.10.2006

Ochranné brýle Advancer V-12

NOVINKA - nejmodernější ochranné brýle pro vojáky a všechny, kdo si váží svého zraku. Dokonalá kompaktnost a přitom ochrana proti zranění drobnými částicemi i z boku! Nově hromadně zavedeno u britských jednotek operujících v Afgánistánu.

V dodávce jsou skla černá, čirá a žlutá, náhradní skla jsou uložena v odolných polymerových pouzdrech, a to vše obdržíte v nylonovém obalu.

Cena 3 980,- Kč vč. DPH. Více informací obdržíte po rozkliknutí odkazu.03.10.2006

Zbraně ! Akce na říjen - nové slevy!

Na měsíc říjen jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver ALFA Steel na zbrojní průkaz. Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připraven revolver flobert 4mm.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!Strana 12 z 16
<< | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16