Nákupní košík

Prodejní akce

01.08.2006

Revolvery HOLEK a revolvery ALFA Steel - v srpnu za skvělou cenu!

Právě o dovolené má každý více času na svoje hobby. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na revolvery HOLEK a ALFA Steel.
Sleva
na revolvery je stejně vysoká jako teplota tohoto léta: jedná se o 20 %!!! Rezervujte si v našem internetovém obchodě akční revolver - zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena. A hlavně - budete mít jistotu, že model nebude za akční cenu vyprodán!

13.07.2006

Rozšíření sortimentu - zbraně MARLIN!

Naše firemní značková prodejna v Brně, Šumavská 15, rozšířila NOVĚ sortiment o atraktivní dlouhé zbraně z USA, které jsou v zahraničí velmi žádané a našem trhu často chyběly. Jedná se o malorážky a opakovací kulovnice legendární americké značky MARLIN.
Zbraně MARLIN v naší prodejně - to je kvalita za skvělou cenu.
Pro více informací klikněte na nadpis této akce!

01.07.2006

Mimořádné akční slevy pistolí a revolverů na červenec!

Ať máte zbrojní průkaz nebo ne, akční nabídka je připravena pro všechny. Jedná se o revolvery, pistole, plynové signální pistole, ale i o vzduchové pistole Walther nebo Baby Desert Eagle. Velký cenový výběr. Mimoto si zbraně můžete objednat přes internetový obchod, příp. si je nechat poslat přepravní službou!

29.06.2006

Krátkodobé uzavření firemní prodejny zbraní a střeliva

Rádi bychom vás informovali, že v pátek dne 7. 7. 2006 dojde k jednodennímu uzavření firemní značkové prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15. Obsloužíme vás rádi v předchozích pracovních dnech tj. 3. a 4. 7. nebo v následujícím týdnu tj. nejdříve v pondělí 10. 7. 2006.

01.06.2006

Náboje. Nová cenová akce na náboje KOPP !

Vyhlašujeme prodejní akci na značkové firemní prodejně ALFA - PROJ na náboje KOPP ráže 7,62
x 39 mm
- speciálně laborované střelivo pro populární civilní verze samopalů vz. 58, automatů Kalašnikov a karabin Simonov.
Odzkoušená přesnost a spolehlivost v praxi.

 

Pro více informací klikněte na nadpis akce.02.04.2006

Neprůstřelná vesta víceúčelová PROTECTOR - sleva více jak 20 000,- Kč !

Nevěříte na opravdu výhodné nákupy? Tak to si přečtěte tuhle akci. Pokud potřebujete neprůstřelnou vestu těchto parametrů, tak levněji ji neseženete!

01.04.2006

Zbraně. Akční slevy v měsíci dubnu!

Proč nevyužít akčních cen? Vybrat si mohou všichni, jak majitelé zbrojního průkazu, tak i ti, kteří jej nevlastní, ale splňují věk 18 let. A nejen to. Můžete si např. signální pistoli či revolver objednat přes internetový obchod a nechat si ji dokonce poslat přepravní službou!

03.03.2006

Březen je tu! A s novými slevami!

Na měsíc březen jsme pro vás připravili zajímavé slevy hned na dva modely revolvery HOLEK a na revolverovou karabinu ALFA Hunter. Akce platí pouze do 31. 3. 2006 nebo do vyprodání zásob. Doporučujeme Vám proto zarezerovat si zboží co nejdříve s uvedenou slevou v katalogu tj. v internetovém obchodě.

01.03.2006

Široký sortiment zbraní různých značek - velké slevy!

Firemní značková prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně vyhlašuje na březen mimořádné slevy na vybrané položky.

Nahlédněte do širokého sortimentu a vyberte si dle vlastního přání za opravdu mimořádné ceny!01.02.2006

Nové akční slevy na měsíc únor!

Vyhlašujeme na měsíc únor akci na volně prodejné zbraně s velmi zajímavými slevami. Vzhledem k tomu, že se jedná o zbraně volně prodejné nad 18 let, nemusíte ani navštívit prodejnu a specializovaná přepravní služba vám vybranou zbraň doveze na určenou adresu. Akce platí pouze na omezené množství do vyprodání zásob. Doporučujeme Vám proto zarezerovat si zboží co nejdříve s uvedenou slevou v katalogu tj. v internetovém obchodě. Nahlédněte do detailů akce.

Strana 12 z 14
<< | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14