Nákupní košík

Prodejní akce

05.12.2007

Fantastické vánoční slevy!

Vánoce na krku a u ALFA-PROJE fantastické slevy! Co si může přát více milovník zbraní a sportovní střelby! 
30%ní sleva na pistoli ALFA Defender ráže 9mm Luger, pro zájemce o rekreační sportovní střelbu je připravena vzduchová pistole Umarex typ Umarex Chief Special se slevou 20%!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vašeho výběru. Tzv. "ostrá" zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas připravena, zbraně volně prodejné Vám dodáme na udanou adresu.01.11.2007

Listopad - slevy přímo vánoční!

Myslivecká sezona je úspěšná a 20%ní sleva na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR je velmi zajímavá! Proto zájem o karabinu ALFA Hunter r. .22 LR stále trvá a my na přání prodlužujeme akci do konce listopadu.
Pro zájemce o rekreační sportovní střelbu je tu vzduchová pistole Umarex typ Walther CP 99 - také s 20%ní slevou!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vašeho výběru. Tzv. "ostrá" zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas připravena, zbraně volně prodejné Vám dodáme na udanou adresu.05.10.2007

Vysoké slevy pro Vaše hobby!

Myslivecká sezona už je v plném proudu. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR. A pro zájemce o rekreační sportovní střelbu zde máme připravenou vzduchovou pistoli Umarex typ Walther CP Sport. Sleva na zbraně je opravdu vysoká: jedná se o 20 %!!!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vaší chuti a obliby - tzv. ostrá zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena anebo zaslána na udanou adresu - v případě zbraní volně prodejných.01.09.2007

Velké slevy - potěší milovníky střelby

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme milovníkům střelby v mimořádné vysoké slevě signální plynovou zbraň Umarex: pistoli Walther P 99. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší akce na revolver HOLEK 820 ráže 38 Special.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat na dobírku.

03.08.2007

Sleva pro Vaše hobby!

Právě o dovolené má každý více času na svoje hobby. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR a na plynovku Umarex typ Chief Special Nickel.
Sleva
na zbraně je opravdu vysoká: jedná se o 20 %!!!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vaší chuti a obliby - tzv. ostrá zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena anebo zaslána na udanou adresu - v případě zbraní volně prodejných.02.07.2007

Sleva na dovolenou!

Řada z Vás si jistě využije dovolenou i pro svůj oblíbený sport - střelbu. Proto jsme pro vás připravili akční ceny na zbraně tzv. ostré i volně prodejné. 
Jedná se o pistoli ALFA Defender ráže 9 mm Luger na zbrojní průkaz - pro velký zájem prodloužena i na měsíc červenec. Pro ostatní - bez průkazu jsme připravili ve slevě novou akci - oblíbenou plynovku UMAREX pistole RECK PP.
Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!31.05.2007

Léto přináší akční ceny!

S ohledem na příznivé počasí pro všechny milovníky střílení vyhlašujeme akci na zbraně s mimořádně vysokou slevou.
Jedná se o pistoli ALFA Defender ráže 9 mm Luger na zbrojní průkaz a pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připravena plynovka UMAREX revolver Chief Special.
Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!14.05.2007

Revolvery firmy ALFA-PROJ vítězí ve světě!

V termínu od 11. do 28. 3. 2007 se konaly v Austrálii XII. Světové hry policistů a hasičů roku 2007. Za český team soutěžil mimo jiné úspěšné účastníky i pan Josef Rendl z Policie České republiky Strakonice, který reprezentuje i firmu ALFA - PROJ spol. s r. o. se seriově vyráběným sportovním revolverem model ALFA Steel 3863 SPORT v ráži .38 Special. Pan Rendl si vedl v obrovské zahraniční konkurenci velmi úspěšně a přivezl si domů několik medailí.14.05.2007

Skvělé květnové slevy!

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme v měsíci květnu v mimořádné slevě signální plynovou zbraň Umarex: pistoli RECK Miami 92F. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší akce na revolver HOLEK 820 ráže 38 Special.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat na dobírku.

29.03.2007

Zvyšte svoji bezpečnost v měsíci bezpečnosti

Jaro vás jistě vyláká trénovat střelbu z vaší oblíbené zbraně. Radost vám však může udělat nová zbraň! V měsíci dubnu jsme pro vás připravili zbraně v zajímavých slevách - ať již ostré zbraně nebo volně prodejné. Nejvýhodnější dubnové slevy jsou na modely: revolver Holek model 330 ráže 22WMR a revolver SW Chief Special z plynovek Umarex. Věřte nám - to není apríl.

Strana 12 z 17
<< | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
Akce
Vyzbrojte se na léto!

Připravte se na léto a pořiďte si nové plav...pistole! Nabídka na výkvět zbraní na naší firemní prodejněí!

více
Napsali o nás