Nákupní košík

Prodejní akce

01.11.2006

Akce na zbraně !!! Nová akce a slevy v listopadu!

Na měsíc listopad jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver HOLEK 341 WMR, LR na zbrojní průkaz.  Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připravena plynovka UMAREX revolver Chief Special.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!31.10.2006

Ochranné brýle Advancer V-12

NOVINKA - nejmodernější ochranné brýle pro vojáky a všechny, kdo si váží svého zraku. Dokonalá kompaktnost a přitom ochrana proti zranění drobnými částicemi i z boku! Nově hromadně zavedeno u britských jednotek operujících v Afgánistánu.

V dodávce jsou skla černá, čirá a žlutá, náhradní skla jsou uložena v odolných polymerových pouzdrech, a to vše obdržíte v nylonovém obalu.

Cena 3 980,- Kč vč. DPH. Více informací obdržíte po rozkliknutí odkazu.03.10.2006

Zbraně ! Akce na říjen - nové slevy!

Na měsíc říjen jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver ALFA Steel na zbrojní průkaz. Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připraven revolver flobert 4mm.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!01.10.2006

Nový sortiment - střely ARES

Naše firemní prodejna zbraní a střeliva ALFA - PROJ, Šumavská 15, Brno zavádí od října 2006 do svého sortimentu střely pro přebíjení nábojů slovenské značky ARES.

Tyto střely byly úspěšně testovány ve střeleckých časopisech a zaujmou vynikajícím poměrem kvality vůči ceně a širokým sortimentem provedení. 

02.09.2006

Volně prodejné zbraně ! V září nakoupíte a navíc ušetříte!

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme v měsíci září v mimořádné slevě vzduchové zbraně Umarex: Lever Action a revolver Smith & Wesson. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší prodloužení akce na revolver HOLEK a na revolver ALFA Steel.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat speciální dopravní službou.

01.09.2006

Jednodenní uzavření prodejny zbraní a střeliva

Rádi bychom vás informovali, že v pátek dne 29. září 2006  bude uzavřena firemní značková prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15.
Důvodem je technická údržba maloobchodní prodejny. Obsloužíme vás rádi v předchozích nebo následujících pracovních dnech.

Děkujeme za pochopení.

01.08.2006

Revolvery HOLEK a revolvery ALFA Steel - v srpnu za skvělou cenu!

Právě o dovolené má každý více času na svoje hobby. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na revolvery HOLEK a ALFA Steel.
Sleva
na revolvery je stejně vysoká jako teplota tohoto léta: jedná se o 20 %!!! Rezervujte si v našem internetovém obchodě akční revolver - zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena. A hlavně - budete mít jistotu, že model nebude za akční cenu vyprodán!

13.07.2006

Rozšíření sortimentu - zbraně MARLIN!

Naše firemní značková prodejna v Brně, Šumavská 15, rozšířila NOVĚ sortiment o atraktivní dlouhé zbraně z USA, které jsou v zahraničí velmi žádané a našem trhu často chyběly. Jedná se o malorážky a opakovací kulovnice legendární americké značky MARLIN.
Zbraně MARLIN v naší prodejně - to je kvalita za skvělou cenu.
Pro více informací klikněte na nadpis této akce!

01.07.2006

Mimořádné akční slevy pistolí a revolverů na červenec!

Ať máte zbrojní průkaz nebo ne, akční nabídka je připravena pro všechny. Jedná se o revolvery, pistole, plynové signální pistole, ale i o vzduchové pistole Walther nebo Baby Desert Eagle. Velký cenový výběr. Mimoto si zbraně můžete objednat přes internetový obchod, příp. si je nechat poslat přepravní službou!

29.06.2006

Krátkodobé uzavření firemní prodejny zbraní a střeliva

Rádi bychom vás informovali, že v pátek dne 7. 7. 2006 dojde k jednodennímu uzavření firemní značkové prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15. Obsloužíme vás rádi v předchozích pracovních dnech tj. 3. a 4. 7. nebo v následujícím týdnu tj. nejdříve v pondělí 10. 7. 2006.

Strana 12 z 15
<< | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15