Nákupní košík

Prodejní akce

14.05.2007

Revolvery firmy ALFA-PROJ vítězí ve světě!

V termínu od 11. do 28. 3. 2007 se konaly v Austrálii XII. Světové hry policistů a hasičů roku 2007. Za český team soutěžil mimo jiné úspěšné účastníky i pan Josef Rendl z Policie České republiky Strakonice, který reprezentuje i firmu ALFA - PROJ spol. s r. o. se seriově vyráběným sportovním revolverem model ALFA Steel 3863 SPORT v ráži .38 Special. Pan Rendl si vedl v obrovské zahraniční konkurenci velmi úspěšně a přivezl si domů několik medailí.14.05.2007

Skvělé květnové slevy!

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme v měsíci květnu v mimořádné slevě signální plynovou zbraň Umarex: pistoli RECK Miami 92F. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší akce na revolver HOLEK 820 ráže 38 Special.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat na dobírku.

29.03.2007

Zvyšte svoji bezpečnost v měsíci bezpečnosti

Jaro vás jistě vyláká trénovat střelbu z vaší oblíbené zbraně. Radost vám však může udělat nová zbraň! V měsíci dubnu jsme pro vás připravili zbraně v zajímavých slevách - ať již ostré zbraně nebo volně prodejné. Nejvýhodnější dubnové slevy jsou na modely: revolver Holek model 330 ráže 22WMR a revolver SW Chief Special z plynovek Umarex. Věřte nám - to není apríl.

11.03.2007

Krátkodobé uzavření firemní prodejny

Rádi bychom vás informovali, že v pondělí dne 7. 5. 2007 dojde k jednodennímu uzavření firemní značkové prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15. Rádi Vás obsloužíme v předchozích nebo následujících pracovních dnech. Zboží si však můžete v klidu prohlédnout i objednat také v našem internetovém obchodě. Vaši objednávku neprodleně připravíme k odběru na naší prodejně nebo i odešleme na Vaši adresu (volně prodejné zbraně a střelivo)- dle požadavku. Objednáním zbraně a střeliva v pohodlí domova přes internet získáte navíc internetovou slevu, která na prodejně není běžně poskytována.

11.03.2007

Únor a březen - výhodný nákup!

V měsíci únoru a březnu nabízíme výhodný nákup nejen majitelům zbrojního průkazu, ale i těm, kteří jej ještě nemají a přesto si chtějí sportovně zastřílet.

 

Vyberte si za skvělou cenu např. revolver HOLEK 820 nebo pušku ALFA CO2. Internetové slevy jsou zde i na další široký sortiment.23.01.2007

Mimořádná akce na Ruger PC9!

Samonabíjecí pušku Ruger PC9 (Police Carbine) ráže 9 mm Luger má robusní celoocelovou konstrukci a byla navržena speciálně pro US policejní složky jako taktická puška do vozidla na pistolové náboje. )

 

Nyní ji můžete koupit za mimořádně výhodných cenových podmínek!10.01.2007

Leden se skvělými slevami na zbraně!

Slevy po vánocích? Ano - i u nás! V měsíci lednu jsme pro Vás připravili skvělé slevy na vybrané zboží.
Jedná se o revolver HOLEK 820 na zbrojní průkaz.  A pokud si chcete zastřílet a zbrojní průkaz ještě nemáte, je pro vás připravena v akci plynovka UMAREX Pistole Walther P22.

 

Přes e-shop získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné dodáme až domů!18.12.2006

Provoz o vánočních svátcích na prodejně zbraní a střeliva

Od 27. 12. 2006 do 8. 1. 2007 z důvodu inventury a auditu bude dočasně uzavřena firemní prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně.  Navštivte proto naši prodejnu před tímto termínem.

Zboží si však můžete objednat formou internetového obchodu s internetovou slevou. Zboží volně prodejné bude rovněž odesláno po inventuře.

Všem zákazníkům přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v novém roce.28.11.2006

Bohaté vánoce pro všechny!

Pro mimořádný úspěch prodlužujeme listopadovou akci i na prosinec. Mohou si u nás vybrat jak majitelé zbrojního průkazu, tak i ti, kteří ho ještě nemají. Nemáte čas a chcete si zboží vybrat na internetu a následně poslat speciální službou? U vybraného zboží žádný problém.

 

Mimoto firemní značková prodejna vyhlašuje vánoční slevy na další položky. Nahlédněte!
Slevy -
 ty jsou u nás opravdu vánoční!27.11.2006

Vánoční slevy na prodejně zbraní a střeliva!

Vyhlašujeme s okamžitou platností mimořádné bezkonkurenční ceny na vybrané produkty na značkové firemní prodejně ALFA - PROJ spol. s r. o.. Jedná se o karabinový adaptér Mech-Tech System, který udělá z pistole GLOCK 17 samonabíjecí pušku ráže 9 mm Luger a dále o rozkládací nerezovou samonabíjecí malorážku MARLIN model 70 PSS. Více podrobností naleznete zde.Strana 12 z 16
<< | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16