Nákupní košík

Prodejní akce

21.02.2008

Exkluzivní nabídka historických zbraní

Aktuálně jsme zařadili do nabídky naši firemní značkové prodejny ALFA - PROJ, Šumavská 15, Brno zbraně pro sportovní střelce z historických zbraní.

 

Jedná se o repliky vojenských perkusních mušket od renomované italské firmy Euroarms of America (volně prodejné zbraně – předovky kategorie „D“).01.02.2008

Mimořádně výhodný nákup!

Kdo z nás by nechtěl nakoupit výhodně? Proto pravidelně připravujeme akční slevy pro zájemce o zbraně na zbrojní průkaz, ale i na zbraně volně prodejné. Tento měsíc se jedná o karabinu ALFA Hunter ráže 22 LR a o signální revolver UMAREX Chief Special Nickel, obě zbraně se slevou 20%! Zbraně volně prodejné vám dokonce můžeme zaslat specielní zásilkovou službou na adresu určení.

04.01.2008

Skvělé slevy na leden

Báječná zpráva - mimořádně vysoké slevy na zbraně v měsíci lednu!
30%ní sleva na pistoli ALFA Defender ráže 9mm Luger a pro zájemce o rekreační sportovní střelbu je připravena vzduchová pistole Umarex typ CP Sport na CO-2 se slevou 20%!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vašeho výběru. Tzv. "ostrá" zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas připravena, zbraně volně prodejné Vám dodáme na udanou adresu.11.12.2007

Zvýhodněný nákup pistolí GLOCK - AKCE POKRAČUJE!

V exkluzivní spolupráci s autorizovaným dovozcem pistolí GLOCK do ČR – s firmou MPI CZ s.r.o., vyhlašujeme akci na zvýhodněný nákup pistolí GLOCK pro příslušníky českých ozbrojených složek.

 

Akce platí pro příslušníky státních ozbrojených složek: Policie České republiky, Armády České republiky, Celní správy, Vězeňské služby, pro obecní / městské policejní sbory atd.10.12.2007

Vánoční provoz na firemní prodejně

Od 24. 12. 2007 do 9. 1. 2008 z důvodu inventury a auditu bude dočasně uzavřena firemní prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně.  Navštivte proto naši prodejnu před tímto termínem. Zboží si však můžete objednat formou internetového obchodu s internetovou slevou. Zboží volně prodejné bude odesláno před nebo po inventuře - dle data objednávky.
Všem zákazníkům přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v novém roce.05.12.2007

Fantastické vánoční slevy!

Vánoce na krku a u ALFA-PROJE fantastické slevy! Co si může přát více milovník zbraní a sportovní střelby! 
30%ní sleva na pistoli ALFA Defender ráže 9mm Luger, pro zájemce o rekreační sportovní střelbu je připravena vzduchová pistole Umarex typ Umarex Chief Special se slevou 20%!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vašeho výběru. Tzv. "ostrá" zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas připravena, zbraně volně prodejné Vám dodáme na udanou adresu.01.11.2007

Listopad - slevy přímo vánoční!

Myslivecká sezona je úspěšná a 20%ní sleva na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR je velmi zajímavá! Proto zájem o karabinu ALFA Hunter r. .22 LR stále trvá a my na přání prodlužujeme akci do konce listopadu.
Pro zájemce o rekreační sportovní střelbu je tu vzduchová pistole Umarex typ Walther CP 99 - také s 20%ní slevou!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vašeho výběru. Tzv. "ostrá" zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas připravena, zbraně volně prodejné Vám dodáme na udanou adresu.05.10.2007

Vysoké slevy pro Vaše hobby!

Myslivecká sezona už je v plném proudu. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR. A pro zájemce o rekreační sportovní střelbu zde máme připravenou vzduchovou pistoli Umarex typ Walther CP Sport. Sleva na zbraně je opravdu vysoká: jedná se o 20 %!!!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vaší chuti a obliby - tzv. ostrá zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena anebo zaslána na udanou adresu - v případě zbraní volně prodejných.01.09.2007

Velké slevy - potěší milovníky střelby

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme milovníkům střelby v mimořádné vysoké slevě signální plynovou zbraň Umarex: pistoli Walther P 99. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší akce na revolver HOLEK 820 ráže 38 Special.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat na dobírku.

03.08.2007

Sleva pro Vaše hobby!

Právě o dovolené má každý více času na svoje hobby. Proto jsme připravili pro všechny majitele zbrojního průkazu mimořádnou akci na karabinu ALFA Hunter r. .22 LR a na plynovku Umarex typ Chief Special Nickel.
Sleva
na zbraně je opravdu vysoká: jedná se o 20 %!!!

Rezervujte si v našem internetovém obchodě model dle Vaší chuti a obliby - tzv. ostrá zbraň pro Vás bude na prodejním místě včas zarezervována a připravena anebo zaslána na udanou adresu - v případě zbraní volně prodejných.Strana 12 z 17
<< | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
Akce
Sovětská armádní puška Mosin - AKCE

Slavná opakovací puška, která se významně podílela na vítězství sovětských vojsk ve druhé světové válce, nyní za
neobvykle nízkou cenu 2 900,- Kč vč. DPH včetně bodáku, sumky, řemenu, olejničky.

více Vinšování do nového roku!

Vážení zákazníci, milovníci zbraní, dovolte nám popřát do nového roku  2012 to nejdůležitější: především co nejvíce zdraví a co nejvíce opravdových, dobrých přátel! Na rok 2012 máme připraveno mnoho zajímavých novinek z oblasti zbraní a střeliva a budeme se snažit plnit všechna Vaše přání.

více Pozvánka na veletrh IWA 2012.

Dovolte, abychom Vás pozvali na veletrh IWA, který se koná v Norimberku, v termínu od 9.3. do 12.3. 2012. Rádi se s Vámi setkáme na stánku č. 516, v hale č. 2.

více
Napsali o nás