Nákupní košík

Prodejní akce

02.07.2007

Sleva na dovolenou!

Řada z Vás si jistě využije dovolenou i pro svůj oblíbený sport - střelbu. Proto jsme pro vás připravili akční ceny na zbraně tzv. ostré i volně prodejné. 
Jedná se o pistoli ALFA Defender ráže 9 mm Luger na zbrojní průkaz - pro velký zájem prodloužena i na měsíc červenec. Pro ostatní - bez průkazu jsme připravili ve slevě novou akci - oblíbenou plynovku UMAREX pistole RECK PP.
Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!31.05.2007

Léto přináší akční ceny!

S ohledem na příznivé počasí pro všechny milovníky střílení vyhlašujeme akci na zbraně s mimořádně vysokou slevou.
Jedná se o pistoli ALFA Defender ráže 9 mm Luger na zbrojní průkaz a pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připravena plynovka UMAREX revolver Chief Special.
Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!14.05.2007

Revolvery firmy ALFA-PROJ vítězí ve světě!

V termínu od 11. do 28. 3. 2007 se konaly v Austrálii XII. Světové hry policistů a hasičů roku 2007. Za český team soutěžil mimo jiné úspěšné účastníky i pan Josef Rendl z Policie České republiky Strakonice, který reprezentuje i firmu ALFA - PROJ spol. s r. o. se seriově vyráběným sportovním revolverem model ALFA Steel 3863 SPORT v ráži .38 Special. Pan Rendl si vedl v obrovské zahraniční konkurenci velmi úspěšně a přivezl si domů několik medailí.14.05.2007

Skvělé květnové slevy!

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme v měsíci květnu v mimořádné slevě signální plynovou zbraň Umarex: pistoli RECK Miami 92F. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší akce na revolver HOLEK 820 ráže 38 Special.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat na dobírku.

29.03.2007

Zvyšte svoji bezpečnost v měsíci bezpečnosti

Jaro vás jistě vyláká trénovat střelbu z vaší oblíbené zbraně. Radost vám však může udělat nová zbraň! V měsíci dubnu jsme pro vás připravili zbraně v zajímavých slevách - ať již ostré zbraně nebo volně prodejné. Nejvýhodnější dubnové slevy jsou na modely: revolver Holek model 330 ráže 22WMR a revolver SW Chief Special z plynovek Umarex. Věřte nám - to není apríl.

11.03.2007

Krátkodobé uzavření firemní prodejny

Rádi bychom vás informovali, že v pondělí dne 7. 5. 2007 dojde k jednodennímu uzavření firemní značkové prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15. Rádi Vás obsloužíme v předchozích nebo následujících pracovních dnech. Zboží si však můžete v klidu prohlédnout i objednat také v našem internetovém obchodě. Vaši objednávku neprodleně připravíme k odběru na naší prodejně nebo i odešleme na Vaši adresu (volně prodejné zbraně a střelivo)- dle požadavku. Objednáním zbraně a střeliva v pohodlí domova přes internet získáte navíc internetovou slevu, která na prodejně není běžně poskytována.

11.03.2007

Únor a březen - výhodný nákup!

V měsíci únoru a březnu nabízíme výhodný nákup nejen majitelům zbrojního průkazu, ale i těm, kteří jej ještě nemají a přesto si chtějí sportovně zastřílet.

 

Vyberte si za skvělou cenu např. revolver HOLEK 820 nebo pušku ALFA CO2. Internetové slevy jsou zde i na další široký sortiment.23.01.2007

Mimořádná akce na Ruger PC9!

Samonabíjecí pušku Ruger PC9 (Police Carbine) ráže 9 mm Luger má robusní celoocelovou konstrukci a byla navržena speciálně pro US policejní složky jako taktická puška do vozidla na pistolové náboje. )

 

Nyní ji můžete koupit za mimořádně výhodných cenových podmínek!10.01.2007

Leden se skvělými slevami na zbraně!

Slevy po vánocích? Ano - i u nás! V měsíci lednu jsme pro Vás připravili skvělé slevy na vybrané zboží.
Jedná se o revolver HOLEK 820 na zbrojní průkaz.  A pokud si chcete zastřílet a zbrojní průkaz ještě nemáte, je pro vás připravena v akci plynovka UMAREX Pistole Walther P22.

 

Přes e-shop získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné dodáme až domů!18.12.2006

Provoz o vánočních svátcích na prodejně zbraní a střeliva

Od 27. 12. 2006 do 8. 1. 2007 z důvodu inventury a auditu bude dočasně uzavřena firemní prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně.  Navštivte proto naši prodejnu před tímto termínem.

Zboží si však můžete objednat formou internetového obchodu s internetovou slevou. Zboží volně prodejné bude rovněž odesláno po inventuře.

Všem zákazníkům přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v novém roce.Strana 12 z 16
<< | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16