Nákupní košík

Prodejní akce

10.01.2007

Leden se skvělými slevami na zbraně!

Slevy po vánocích? Ano - i u nás! V měsíci lednu jsme pro Vás připravili skvělé slevy na vybrané zboží.
Jedná se o revolver HOLEK 820 na zbrojní průkaz.  A pokud si chcete zastřílet a zbrojní průkaz ještě nemáte, je pro vás připravena v akci plynovka UMAREX Pistole Walther P22.

 

Přes e-shop získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné dodáme až domů!18.12.2006

Provoz o vánočních svátcích na prodejně zbraní a střeliva

Od 27. 12. 2006 do 8. 1. 2007 z důvodu inventury a auditu bude dočasně uzavřena firemní prodejna ALFA - PROJ, Šumavská 15 v Brně.  Navštivte proto naši prodejnu před tímto termínem.

Zboží si však můžete objednat formou internetového obchodu s internetovou slevou. Zboží volně prodejné bude rovněž odesláno po inventuře.

Všem zákazníkům přejeme krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v novém roce.28.11.2006

Bohaté vánoce pro všechny!

Pro mimořádný úspěch prodlužujeme listopadovou akci i na prosinec. Mohou si u nás vybrat jak majitelé zbrojního průkazu, tak i ti, kteří ho ještě nemají. Nemáte čas a chcete si zboží vybrat na internetu a následně poslat speciální službou? U vybraného zboží žádný problém.

 

Mimoto firemní značková prodejna vyhlašuje vánoční slevy na další položky. Nahlédněte!
Slevy -
 ty jsou u nás opravdu vánoční!27.11.2006

Vánoční slevy na prodejně zbraní a střeliva!

Vyhlašujeme s okamžitou platností mimořádné bezkonkurenční ceny na vybrané produkty na značkové firemní prodejně ALFA - PROJ spol. s r. o.. Jedná se o karabinový adaptér Mech-Tech System, který udělá z pistole GLOCK 17 samonabíjecí pušku ráže 9 mm Luger a dále o rozkládací nerezovou samonabíjecí malorážku MARLIN model 70 PSS. Více podrobností naleznete zde.01.11.2006

Akce na zbraně !!! Nová akce a slevy v listopadu!

Na měsíc listopad jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver HOLEK 341 WMR, LR na zbrojní průkaz.  Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připravena plynovka UMAREX revolver Chief Special.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!31.10.2006

Ochranné brýle Advancer V-12

NOVINKA - nejmodernější ochranné brýle pro vojáky a všechny, kdo si váží svého zraku. Dokonalá kompaktnost a přitom ochrana proti zranění drobnými částicemi i z boku! Nově hromadně zavedeno u britských jednotek operujících v Afgánistánu.

V dodávce jsou skla černá, čirá a žlutá, náhradní skla jsou uložena v odolných polymerových pouzdrech, a to vše obdržíte v nylonovém obalu.

Cena 3 980,- Kč vč. DPH. Více informací obdržíte po rozkliknutí odkazu.03.10.2006

Zbraně ! Akce na říjen - nové slevy!

Na měsíc říjen jsme pro Vás opět připravili mimořádně výhodný nákup se slevou.
Jedná se o revolver ALFA Steel na zbrojní průkaz. Pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, je zde připraven revolver flobert 4mm.

Pokud si zbraně objednáte přes internetový obchod, získáte nejen slevu, ale zbraně volně prodejné si dokonce můžete nechat poslat speciální dopravní službou!01.10.2006

Nový sortiment - střely ARES

Naše firemní prodejna zbraní a střeliva ALFA - PROJ, Šumavská 15, Brno zavádí od října 2006 do svého sortimentu střely pro přebíjení nábojů slovenské značky ARES.

Tyto střely byly úspěšně testovány ve střeleckých časopisech a zaujmou vynikajícím poměrem kvality vůči ceně a širokým sortimentem provedení. 

02.09.2006

Volně prodejné zbraně ! V září nakoupíte a navíc ušetříte!

Volně prodejné zbraně jsou velmi oblíbené, a proto nabízíme v měsíci září v mimořádné slevě vzduchové zbraně Umarex: Lever Action a revolver Smith & Wesson. Majitelé zbrojního průkazu zase jistě potěší prodloužení akce na revolver HOLEK a na revolver ALFA Steel.  A slevy? Ty jsou opravdu velmi zajímavé!
Pokud objednáte zboží zde na eshopu, získáte tím nejen slevu, ale i čas - volně prodejné zbraně Vám můžeme  poslat speciální dopravní službou.

01.09.2006

Jednodenní uzavření prodejny zbraní a střeliva

Rádi bychom vás informovali, že v pátek dne 29. září 2006  bude uzavřena firemní značková prodejny ALFA - PROJ v Brně, Šumavská 15.
Důvodem je technická údržba maloobchodní prodejny. Obsloužíme vás rádi v předchozích nebo následujících pracovních dnech.

Děkujeme za pochopení.

Strana 12 z 15
<< | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15