Nákupní košík

Prodejní akce

26.02.2019

Opakovací brokovnice FABARM SDASS PRO FORCES ráže 12x76, hlaveň 20“, kapacita 7+1

Dnešním světovým leaderem v opakovacích brokovnicích „pump action“, čili s pohyblivým předpažbím, je bezpochyby italská firma Fabarm.

 

Na trhu dnes prostě nejsou jiné „pumpy“ s vlastnostmi: pečlivě zpracované a vyrobené z kvalitních materiálů, tak dobře vymyšlené, že jdou jednoduše celé rozebírat a čistit v domácích nebo i polních podmínkách a přitom všem ještě mají pohyb předpažbí v režimu „speed pump“. Tato funkce znamená, že se předpažbí po výstřelu odjišťuje automaticky a nuceně, tedy i v okamžiku, kdy ruka svírá předpažbí a tlačí jej silně směrem do ramene – nuceným odjištěním předpažbím pak po výstřelu okamžitě dojde k jeho zákluzu vzad a tím k velmi rychlému a hladkému přebití. 

 

Varianta PRO FORCESS znamená taktická svítící mířidla se stavitelným dioptrem, picatinny lištu k upevnění zaměřovačů, taktickou pažbu s pistolovou rukojetí a prodloužené předpažbí, umožňující větší rozsah úchopu zvláště při upnuté svítilně apod.

 

Tuto kvalitní a velmi zdařilou zbraň máme v omezeném množství za výjimečnou cenu 19.000 Kč vč. DPH/ks. (běžná cena  23.000 Kč). 

 

Nákupní povolení je na brokovnici opakovací.

 

Rádi poradíme a těšíme se na vaše dotazy.

Team firemní prodejny ALFA-PROJ.

 

BROKOVNICE FABARM 001_640x480

 

BROKOVNICE FABARM 002_640x480

 

 

 
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Ohlédnutí za IWA 2019

46. ročník výstavy IWA OutdoorClassic v Německém Norimberku je za námi.

více Pozvánka na veletrh IWA 2019

Připravujeme se na veletrh IWA 2019 v německém Norimberku, který se koná od 8. do 11. března 2019. Pro tento rok jsme si pro Vás připravili několik zajímavostí!

více Opakovací brokovnice FABARM SDASS PRO FORCES ráže 12x76, hlaveň 20“, kapacita 7+1

Dnešním světovým leaderem v opakovacích brokovnicích „pump action“, čili s pohyblivým předpažbím, je bezpochyby italská firma Fabarm.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více