Nákupní košík

Prodejní akce

26.02.2019

Opakovací brokovnice FABARM SDASS PRO FORCES ráže 12x76, hlaveň 20“, kapacita 7+1

Dnešním světovým leaderem v opakovacích brokovnicích „pump action“, čili s pohyblivým předpažbím, je bezpochyby italská firma Fabarm.

 

Na trhu dnes prostě nejsou jiné „pumpy“ s vlastnostmi: pečlivě zpracované a vyrobené z kvalitních materiálů, tak dobře vymyšlené, že jdou jednoduše celé rozebírat a čistit v domácích nebo i polních podmínkách a přitom všem ještě mají pohyb předpažbí v režimu „speed pump“. Tato funkce znamená, že se předpažbí po výstřelu odjišťuje automaticky a nuceně, tedy i v okamžiku, kdy ruka svírá předpažbí a tlačí jej silně směrem do ramene – nuceným odjištěním předpažbím pak po výstřelu okamžitě dojde k jeho zákluzu vzad a tím k velmi rychlému a hladkému přebití. 

 

Varianta PRO FORCESS znamená taktická svítící mířidla se stavitelným dioptrem, picatinny lištu k upevnění zaměřovačů, taktickou pažbu s pistolovou rukojetí a prodloužené předpažbí, umožňující větší rozsah úchopu zvláště při upnuté svítilně apod.

 

Tuto kvalitní a velmi zdařilou zbraň máme v omezeném množství za výjimečnou cenu 19.000 Kč vč. DPH/ks. (běžná cena  23.000 Kč). 

 

Nákupní povolení je na brokovnici opakovací.

 

Rádi poradíme a těšíme se na vaše dotazy.

Team firemní prodejny ALFA-PROJ.

 

BROKOVNICE FABARM 001_640x480

 

BROKOVNICE FABARM 002_640x480

 

 

 
Zpět na seznam všech akcí


Akce
Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více Prodejna opět otevřena !!!

Od pondělí 27.4.2020 se naše prodejna vrací k běžné otevírací době.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více