Nákupní košík

Prodejní akce

07.10.2013

Nová image naší prodejny zbraní

Řadu let se naši zákazníci a kolemjdoucí setkávali se stejnou podobou naší výlohy. Sáhli jsme do odvážnějších vod a podívejte se sami, jestli se k nám naše nová image nehodí více. My si myslíme, že ano. Ženy mají své zbraně, umí s nimi zacházet a také je nutno přihlédnout k faktu, že čím dále tím více žen střílí, odreagovává se na střelnicích po práci a stává se držitelkami zbrojního průkazu. Je jich dnes více než je příslušníků naší armády. Přeto, převládá stále většina mužů, kteří se této zálibě věnují. Náš image je skloubením všech druhů zbrnaí a předurčuje i naše možnsoti - neomezené. Stačí se zeptat u nás na prodejně. Rádi Vám s výběrem zbraně pomůžeme.

vyloha_prodej_zbraneZpět na seznam všech akcí


Akce
PF 2022

Přejeme Vám veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2022!

více Provozní doba během vánočních svátků

23.12.2021 - 7.1.2022 ZVAŘENO

více !! 18. - 19.11.2021 prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku bude naše podniková prodejna ve dnech 18. - 19.11.2021 uzavřena. Budeme se na Vás opět těšit od pondělí 22.11.2021.…

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více