Nákupní košík

Prodejní akce

29.04.2020

Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Vážení zákazníci,

naše firemní prodejna zbraní a střeliva se otevírací dobou a vstupem do prodejny konečně vrací do starých zaběhnutých kolejí.

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30. Komunikovat s námi můžete na obvyklých kontaktech:

519 790 999
519 790 998
519 790 997
E-mail: prodejna@alfa-proj.cz

Jedinou změnou při provozu je režim dodržování hygienických pravidel při vstupu do prodejny. Dovolte nám požádat vás o následující:

- před vchodem do prodejny jsou na stolečku umístěny ochranné rukavice a dezinfekční prostředek na ruce, obojí prosím před vstupem použijte a vstupujte výhradně s rouškou na obličeji

- do prodejny prosím vstupujte jednotlivě a počkejte na vyzvání obsluhy

- své záležitosti prosím řešte bez zbytečných časových prostojů, aby se snížila doba kontaktu v uzavřeném prostoru a aby další zákazníci nemuseli nadměrně dlouho vyčkávat

Děkujeme za pochopení a věříme, že i takto budete s našimi službami plně spokojeni!

A nakonec velmi důležité informace ohledně legislativní stránky nákupu zbraní za současného stavu:

Inspektorát pro zbraně a střelivo (OSZBM) Brno, Příční 31, je opět v provozu v běžné úřední hodiny a veškeré úřední úkony potřebné k nabytí zbraně již opět probíhají. Kromě fyzického předložení zbraně se však prosím snažte všechny ostatní úkony řešit elektronickou cestou, aby byl opět minimalizován osobní kontakt v uzavřených prostorách inspektorátu.

Dodržujte prosím následující pokyny inspektorátu:

- osobně se dostaví držitelé, kteří čekají na registraci zbraně a provádějí oznámení o nabytí zbraně, a to v úřední hodiny bez nutnosti objednání

- oznámení o převodu zbraně: poštou – do obálky vložit oznámení o převodu a průkaz zbraně

- nákupní povolení: žádost podat datovou schránkou, emailem, poštou a je vhodné se v žádosti rovnou vzdát práva na odvolání, aby se neprotahovala doba NPM a k tomu přikládáme nový formulář žádosti o nákupní povolení (viz. příloha)

V případě zaslání žádosti o vydání povolení k nabytí do vlastnictví, držení a nošení zbraně kategorie B datovou schránkou nebo emailem, je nutné zaplatit správní poplatek 200,- Kč za každou jednotlivou žádost převodem na bankovní účet Policie ČR, Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje:

 

č.ú.: 3711-60826621/0710
- jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo
- jako zprávu příjemci uveďte nákupní povolení

 

Po připsání správního poplatku na bankovní účet Policie ČR bude Vaše žádost zpracována a budete dále kontaktován prostřednictvím datové schránky nebo emailu.


- k vyzvednutí ZP – po domluvě osobně individuálně
- žádost o vydání ZP – prioritně poštou, ale je možná individuální domluva 
- zkoušky odborné způsobilosti - v této chvíli nejdříve po 8. červnu budou vypsány první termíny zkoušek (dle vlády a rozvolňování opatření)

Děkujeme, že jste si tuto naši „kuchařku“ jak nakupovat za současného stavu přečetli a budeme se na vás těšit v naší prodejně!

Váš tým ALFAPROJ
Zpět na seznam všech akcí


Akce
!! 29.10.-30.10.2020 Prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že ve dnech 29.10.-30.10.2020 bude naše prodejna zbraní na adrese Šumavská 416/15 uzavřena i pro výdej elektronický…

více !! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !!

Vážení zákazníci, v návaznosti na usnesení vlády České republiky ze dne 21. října 2020 č. 1078 zavádíme mimořádný režim pro fungování naší prodejny zbraní. • …

více Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více