Nákupní košík

Prodejní akce

07.10.2013

Galerie prodejny zbraní

Naše galerie zbraní. Představujeme Vám galerii naší maloobchodní prodejny zbraní. Naši galerii najdete na doméně zbrane-prodej.cz. Všechny zde vystavené zbraně, ba daleko více, lze zakoupit, objednat nebo se domluvit o podmínkách, ceně a dodávce u nás na prodejně zbraní. Mimo produktů z naší provenience Alfa Proj, Vám dodáme a zajistíme např. brokové kozlice, brokovnice samonabíjecí, pistole Perkusní, pistole samonabíjecí, pušky křesadlové, pušky opakovací, pušky perkusní, pušky samonabíjecí, revolvery zahraniční a další sortiment zbraní a střeliva.

Galerie_zbraniZpět na seznam všech akcí


Akce
PF 2022

Přejeme Vám veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2022!

více Provozní doba během vánočních svátků

23.12.2021 - 7.1.2022 ZVAŘENO

více !! 18. - 19.11.2021 prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku bude naše podniková prodejna ve dnech 18. - 19.11.2021 uzavřena. Budeme se na Vás opět těšit od pondělí 22.11.2021.…

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více